.:Menu:.
 • Strona główna
 • FORUM TATTOO
 • WZORY I GALERIA
 • Historia tatuażu
 • Jak po co i dlaczego?
 • Przed i po
 • Szkoła amerykańska
 • Szkoła japońska
 • Czym jest tribal?
 • Ciało jako obiekt operacji artystycznej
 • Book - Tatuaż po polsku
 • Oko Demona
 • Wzory na CD
 • Maszynki do tatuażu
 • Akcesoria - tatoo Supply
 • Spis wszystkich tekstów
 • Wyniki ostatnich sond
 • Kontakt

 • Polityka prywatnosci

 • .:Polecamy:.
  Alarmy Kamery Gryfów Mirsk Lwówek Lubań

  wzory tatuażu

  cieniowanie włosów, ćwiczenia na wyrzeźbienie ciała, maseczki naturalne

  .:Na forum:.
  Progres Tattoo, Kraków Szewska 23
  dodano:
  13-1-2012
  odpowiedzi: 35
  Szukam wzoru...
  dodano:
  12-8-2004
  odpowiedzi: 6
  KOLOR A SZAROSCI!!!
  dodano:
  13-3-2009
  odpowiedzi: 0
  Tatuaż Kat Von D
  dodano:
  26-5-2014
  odpowiedzi: 0
  kiedy można zacząć się dziarać
  dodano:
  25-10-2009
  odpowiedzi: 3
  .:Linki:.

  .: Dla kogo jest ta strona? :.

  Dla kogo jest ta strona

     Powinienem zaznaczyć iż wiedziony doświadczeniem wybiegam do przodu i mówię to co was dotyczy. W masie obrazów, słów, dźwięków i znaczeń, są chwile że gubicie wątek. Myśli, nawet te proste stają się kręte, a strach objawia umysłu zamęt. Nie goń do przodu, zostań tu chwilę. Odpocznij. Zamknij oczy, pomyśl o czymś przyjemnym, oko jaźni obróć w tę stronę gdzie cień pada. Z przeciwka zatem jest światło, nieprawdaż. Nie pytaj kto jest twoim cieniem. Zdaj się na własne zmysły.
  Zanim wiedzę zdobędziesz na swój temat, wiele błędów popełnisz. Zanim zrozumiesz swoje błędy cierpieć będziesz w samotności. Nim przezwyciężysz ból i odnajdziesz spokój nie jeden raz zwątpisz w swoje racje, przez obcych ingerencję. Determinacja i prawda jest drogą którą, nawet jeśli nie chcesz, pójść będziesz musiał. 

     Podróżniku, skoro tu jesteś, trafiłeś przez własną ułomność, ślepotę. Mogę ci poradzić, bądź cierpliwy i mądry, nie uciekaj. Stoisz na krawędzi i nie wiesz co zrobić. Nie rób nic. Nie myśl o tym czego chcesz, czego potrzebujesz i co będzie jutro. Jeśli chcesz podjąć decyzję o tym co zrobić dalej, ze swoim życiem, ze swoim ciałem, pomyśl roztropnie. Nie patrz na modę, w ogóle nie patrz! Jeśli słuchasz tylko głosu rozsądku, na tę krótką chwilę porzuć swe upodobania, może się mylisz w tym jednym przypadku. Ja też często się mylę, wiedziony przekorą inteligencji i doświadczeniem szukam porównań które jeśli nie istnieją, zwiodą mnie na zgubę. Ale to nudne....... - co ? Moralizowanie. Nie ciągłe narzekanie że przez innych głupotę cierpimy. Ale pomyśl ile w tym twojej winy!!! Ile cię kosztuje twoja ignorancja? Próchnica zębów, krzywy kręgosłup, wrzody żołądka, uzależnienie od nikotyny!!! Znasz jeszcze inne grzechy własnej próżności? A skrycie pragniesz być wiecznie młody i piękny - to cynizm i obłuda! Skoro masz odwagę przyznaj się do jednego błędu, a na pewno więcej ich znajdziesz. Pomyśl teraz że możesz innych potworności się ustrzec i będziesz szczęśliwy naprawdę. 
  Ja zanim zrobiłem sobie tatuaż skończyłem 25 lat, a wzór ten wybrany jest dla mnie znaczący. Nie jest on przede wszystkim miazgą zygzakowatej paranoi ani czarnym stemplem moich niemożności. Nie ma w nim cienia retoryki czy wyuzdania. Choć pewnie dla was mógłby wydać się śmieszny, dla mnie jak najbardziej jest on poważny. Zatem dlaczego to a nie tamto? Dlaczego tu a nie tam. Zanim dorośniecie do decyzji wiele wody upłynie, nie jeden raz śnieg spadnie. Wybranie miejsca i czasu - ale mi problem. Owszem może i banalny, jeśli nie ty go dokonasz i nie ty ocenisz, wtedy nie ma znaczenia! Ale czy to nie uwłacza twojej samodzielności, nie drażni rzekomej inteligencji ? Więc będziesz się wahać, tyle masz czasu na marudzenie. Zamiast tak go trwonić nie lepiej jest zapoznać się z tematem. Kupić parę gazet, obejrzeć zdjęcia i jak kopciuch z mozołem oddzielić groch od maku, plewy od ziarna. Trud na pewno się opłaci! A niech tam, skoro masz być naprawdę zdrowy i piękny woli swej nie marnuj na amatorskie czcze gadanie. Z pustego i Salomon nie naleje, więc do roboty. Twoje materiały: wszelkie ilustracje, najlepiej kolorowe zdjęcia. Gazety te najlepsze: "Tattoo Motiv", "Savage". Poznawaj ludzi i rozmawiaj o tym co interesujące.
  Poczytaj coś na temat: internet ci wystarczy! Zwiedzaj, podróżuj i baw się dobrze, wśród przyjaciół nie szukaj rady lecz takowej nie ignoruj. Profesjonalista wie o tatuażu wiele, zwróć na to uwagę jak go poznać w tłumie szarlatanów i mitomanów. Tych drugich strzeż się jak wrogów bo krzywdę ci uczynią - w dzisiejszych czasach tylko pieniądz się liczy więc wydawaj go roztropnie i z szacunkiem. Zwykle ceny najwyższe są wśród zawodowców i ludzi zachłannych. Ci najlepsi nigdy jednak nie są najdrożsi! 
  Są chwile gdy dumą się uniosę, z drugiej strony wiem że człowiek uczy się zawsze! Przeto czujny jestem bo i moje doświadczenie na próbę wystawione być może. Takie lub inne pozy są teatrem zakupów wszelkich i nawet ja nie biorę deklaracji takich na zupełnie serio. Więc nie stresuj się i nie obawiaj swoje trzy grosze wtrącić. Ufaj zmysłom i wymagaj najwyższej jakości, jeśli masz już takiej ogląd. Pamiętaj, to czego nie wiesz w literze prawa ością w gardle ci stanie. Tak i tu, więc zdobywaj wiedzę by uniknąć tego co niechybnie czeka każdego cynika. Tu są zaś zdjęcia, dla przykładu: tatuaże źle wykonane po lewej, te dobrze po prawej !!!!!

  Powodzenia! Miki.

  Zły Dobry
  Image16.jpg (41331 bytes) hernandez.jpg (35552 bytes)