MIKI everything about TATTOO

Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie

Tatuaże stają się coraz bardziej popularne, a pomysły na nie – śmiałe. W końcu ciało jest niczym płótno, na którym Artysta (tatuator) umieszcza swoje dzieło. A skoro o Artystach mowa to warto postawić na prawdziwe perełki świata tatuażu. Gdzie zrobić tatuaż w Warszawie? Na to pytanie odpowiemy w niniejszym artykule.

Pomysłów na tatuaż jest tyle ile ludzi na świecie. Każdy z nich jest wyjątkowy i zasługuje na wyjątkową oprawę. Decydując się na wykonanie tatuażu najpierw należy odpowiedzieć na kilka pytań, takich jak rozmiar tatuażu, sposób wykonania czy charakter. Tatuaż powinien być kolorowy czy może utrzymany w stonowanych tonach czerni i szarości? To wszystko pomoże w wyborze odpowiedniego Artysty, specjalizującego się w swoim fachu.

400502814__Asia_Azja_Legoda_inksearch_co.jpg
Umów sesję tatuażu u Asia Azja Legoda na INKsearch.co

Salony tatuażu w Warszawie


Wybierając tatuatora można sugerować się poleceniami znajomych, opiniami w sieci na temat salonów tatuaży czy korzystać z serwisów ułatwiających rezerwację sesji tatuaży online. Jednym z takich serwisów jest platforma INKsearch, na której znajdziecie studia, przykładowych artystów, wybierzecie styl tatuażu, zarezerwujecie termin i dopniecie wszelkich formalności.

Korzystanie z platformy, jest tak proste, jak zrobienie kawy rano. Wchodząc na stronę główną, w polu wyszukiwania wybieracie kryterium STUDIO, a także wpisujecie miasto WARSZAWA, a po kliknięciu w przycisk SZUKAJ pokazują się wyniki wyszukiwania salonów tatuaży w Warszawie. Proste, prawda?

400502788__INKsearch_studia_tatuazy_w_warszawie.jpg
fot. INKsearch – platforma do rezerwacji tatuażu online


W ten sposób na jednej stronie ukazuje się TOP 8 studia tatuażu w Warszawie. Wśród nich znajduje się m.in. Kinky Needle Tattoo, Black Star Studio, PRISM, Yakuza, Studio Dereniowa czy 77ink. Po wejściu w profil danego studia, możecie podejrzeć portfolia Artystów, czyli zbiór zdjęć wykonanych prac, a także samych Artystów pracujących w konkretnym studiu. Profil studia tatuażu zawiera także kategorie, czyli style tatuażu, w których się specjalizuje. Może to być, np. tatuaż neotradycyjny, tatuaż realistyczny, wykonany w czerni tzw. blackwork, czy za pomocą linii – linework. Zachęcamy do zapoznania się z ogólną charakterystyką dostępnych stylów tatuaży.

Tatuaż tradycyjny Warszawa


Tatuaże tradycyjne charakteryzują się odważnymi liniami i jasnymi kolorami. Tatuaże te, często zawierają motywy, takie jak krzyże, czaszki i kotwice. Nie bez powodu utrzymały swoją popularność – są uderzająco piękne i zdecydowanie ponadczasowe.

Decydując się na tatuaż w Warszawie wykonany w stylu tradycyjny nie możesz przejść obojętnie obok takich gwiazd, jak Mariusz Olech, Bartosz Panas czy Julita Gołębiewska, których prace możesz zobaczyć poniżej.

400502760__Mariusz_Olech_inksearch_co.jpg
Umów sesję tatuażu u Mariusz Olech na INKsearch.co

Mariusz Olech to precyzja, jakość wykonania i niebanalne podejście do tematu.

400502798__Bartosz_Panas_inksearch_co.jpg
Umów sesję tatuażu u Bartosz Panas na INKsearch.co

Z kolei prace Bartosza Panasa charakteryzują się zamiłowaniem do szczegółów.

400502780__Julita_Golebiewska_inksearch_co.jpg
Umów sesję tatuażu u Julita Gołębiewska na INKsearch.co

Julita Gołębiewska to czerń w najczystszym wydaniu.

Tatuaż Warszawa napisy


Tatuaże z napisami są wbrew pozorom najtrudniejsze do wykonania, ale za to przynoszą wiele satysfakcji, gdy zostaną zrobione przez profesjonalistów. Ponieważ w sposób dosłowny przedstawiają to, do czego się odnosisz, posiadanie tatuaży napisów jest niezwykle ryzykowne. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta każdy może je przeczytać.

Tatuaże z napisami są też uwielbiane przez celebrytów, a cytaty czy ważne sentencje wypisane na nadgarstkach czy łopatkach przywołują na myśl gwiazdy muzyki pop. Czasem jest tak, że trafisz na tekst, który ma szczególne znaczenie, lub chcesz upamiętnić osobę, która była dla Ciebie bardzo ważna. Pomysły te są dobrym przykładem na wykorzystanie napisów tzw. letteringu na skórę. To zdecydowanie piękny gest, który musi być prawidłowo wykonany.

400502746__Sylwia_spirytusz_inksearch_co.jpg
Umów sesję tatuażu u Sylwii Spirytusz na INKsearch.co

Tatuaż Warszawa Cena


Cena za tatuaż w Warszawie jest tak różna, jak różni są artyści. Każdy z nich posiada swój własny cennik dostosowany do umiejętności, doświadczenia, a także innych czynników takich, jak rozmiar tatuażu, wzór i styl. Ponadto cena uzależniona jest także od czasu, jaki Artysta poświęci na wykonanie dziarki. Może być tak, że początkowo sesja będzie wynosiła 3h jednak może się ona wydłużyć, np. przez zachowanie się skóry klienta. A trzeba przyznać, że każda skóra inaczej znosi przyjęcie tuszu. Biorąc powyższe pod uwagę cena za tatuaż może wynosić 200 zł, 500 zł lub 2 5000 zł. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z artystami poprzez platformę INKsearch.
Z powrotem


Dodaj komentarz

Nick / Imię:

Komentarz:


miki.hg.pl 2001-2018 KONTAKT

Formularz kontaktowy. Wszystkie pola są obowiązkowe

Imię:
Email:
Wiadomość:alien anchor angel animal arm back berlin big biomoechanic black white blue calf caligraphy celebrites celtic character chest chinese clown color contour convents cover death demon demons devil dog dolphin dragon eagle face faces faith fish flower flowers foot freehand gnome green hand hope japan Jarek Zatryb kanji koi latin leg letters łódź love miłość nadzieja naked neck ornament Ostrołęka pitbull poland polish posejdon red rose runes runy sad angel scorpio sentences shadow shoulder signs skull smok spider studio studios sword tattoo tiger tribal trident vide cull fide wiara wings women Zet Tattoo


Losowe zdjęcia z galerii