MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post miszaelektryk Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 10, 2011 2:05 pm
Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich dziś drugi raz zdarzyla mi się taka sytuacja podczas tatuowania , że strasznie sączy się krew oraz tusz po przyłożeniu do skóry robisię bardzo rzadki ! musialem przelożyć tatuaż na póżniejszy czas bo nie chciałem zaorać facetowi skóry ! proszęo poradę ! pozdrawiam Smile

miszaelektryk Dołączył: 10 Lip 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post halsing Posty: 3
Wysłany: Pią Lip 15, 2011 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

siema Very Happy Cieknąca krew to sprawa indywidualna klienta , choć może za głęboko wbijałeś igłę Very Happy a co do tuszu to często się zdarza ,ze zgromadzony tusz w dziobie wyleci z niego po zetknięciu ze skóra . może być to przyczyna zbyt szybko pracującej maszynki lub tez nieprzetarcia dzioba po zanurzeniu go w tuszu .

halsing Dołączył: 05 Sty 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post miszaelektryk Posty: 3
Wysłany: Sob Lip 30, 2011 10:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki bardzo panie halsing ! i jeszcze jedno pytanko od początkującego ! jakimi zestawami najlepiej tatuować duże tribale, tam gdzie jest naprawdę dużo wypełniania bo jak na razie działałem 17M2 i nie ma rewelacji jakkolwiek bym sie nie produkował ! no i jakim tuszem bo sprawiłem sobie ostatnio takie coś jak Spaulding Voodoo Brand Black Koncentrat no i wcale lepiej nie idzie niż Kuro Sumi Outlinerem ! i już nie wiem ! chyba że coś leży po stronie ustawienia maszyny !Jeśli ktoś byłby w stanie coś podpowiedzieć ?!Pozdrawiam Smile

miszaelektryk Dołączył: 10 Lip 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)