MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Kasia..:)
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko..Smile
Bo bol zalezy od miejsca na ciele
a czy bardzo bolesny bylby tatoo na nadgarstku z wewnetrznej strony??

Kasia..:)
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Kasia..Smile"]Mam pytanko..Smile
Bo bol zalezy od miejsca na ciele
a czy bardzo bolesny bylby tatoo na nadgarstku z wewnetrznej strony??[/quote]


Nie jest tam to az tak straszny bol. Mozesz poprosic tatuazyste by posmarowal Ci specyfikiem znieczulajacym


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Kasia..:)
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:37 pm
Odpowiedz z cytatem

dziekuje..Smile
ale czy ten specyfik znieczulajacy duzo pomoze?? Smile

Kasia..:)
Post aniołek
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 4:36 pm
Odpowiedz z cytatem

własnie wróciłam z zielonej góry\...bolało ale warto.....nie ma co sciemniac ..boli jak cholera i to tak ,że po 10 nmin juz z bólu nie czuc nhic bo skóra odrętwiała..ale powtarzam warto poświęcic te kilkadziesiąt minut dla tego efektu..

aniołek
Post jonaska
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 9:03 pm
Odpowiedz z cytatem

ja niedawno zrobiłam dość duży tatuaż na całej łydce, bol...hmmm..bolało, do wytrzymania. Teraz robie plecy i...umieram. Emla działa poł godziny, ból ogromny, nie mogę oddychac z bolu.
Myslałam nawet o anestezjologu, może jakieś znieczulenie można zrobić?
Niech mnie ulula jak dziecko, i niech robia co chca z moimi plecami... ja juz nie moge wytrzymac, a jeszcze tyle roboty..
moze można zlecic anestezjologowi taki zabieg ? orientujecie sie? Confused

jonaska
Post Kamii
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 12:29 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="jonaska"] Teraz robie plecy i...umieram. Emla działa poł godziny, ból ogromny, nie mogę oddychac z bolu.
[/quote]

Też dziś zaczęłam robić wzór na całe plecy. Tragedia, myślałam, że nie ścierpie tego konturu. Oczywiście nie obyło się bez łez.
To mój drugi tatuaż, myślałam po pierwszym, że nie bedzie tak bolesny. Bardzo się pomyliłam.
Szukam jakiegoś dobrego znieczulenia, bo słabo widzę anstępne sesje.
Zna ktoś coś godnego polecenia?

Kamii
Post gosc
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 8:14 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Zwierzak"]podobno bol usmierza amfetamina Razz sprobujcie, moze poskutkuje...:/[/quote]

Fakt, ze znieczula. Ale raczej bol glowy i temu podobne. A po drugie po zazyciu amfetaminy zakrwawisz sie podczas tatuazu i nie powstrzyma sie krwawienia. Rowniez tatuaz nie wyjdzie, beda blizny i bedzie mnostwo przeswitow. Takze zachowaj takie rady dla siebie Wink[/quote]

Po białym jedynie tusz się nie przyjmuje

gosc
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Sie 22, 2009 4:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gosc"][quote="tattoo"][quote="Zwierzak"]podobno bol usmierza amfetamina Razz sprobujcie, moze poskutkuje...:/[/quote]

Fakt, ze znieczula. Ale raczej bol glowy i temu podobne. A po drugie po zazyciu amfetaminy zakrwawisz sie podczas tatuazu i nie powstrzyma sie krwawienia. Rowniez tatuaz nie wyjdzie, beda blizny i bedzie mnostwo przeswitow. Takze zachowaj takie rady dla siebie Wink[/quote]

Po białym jedynie tusz się nie przyjmuje[/quote]

dokladnie, nie dosc, ze moze ktos wyladowac w szpitalu, bo straci duzo krwi i watpie by szybko przestalo krwawic no i barwnik "wyplucze"


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post jestem kobietą
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 8:13 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]
dlatego na 1 tatuaz zazwyczaj wybiera sie mniej unerwione miejsce, by nie zrazic sie poprzez bol. Wybralas plecy, na ktorych faktycznie bol jest wiekszy i dlatego zrazilas sie do tatuazu. tatuazysta mogl Ci posmarowac mascia znieczulajaca, ale widocznie nie chcial. Ale widac, ze bol przezylas co jest dowodem ze nawet kobieta przezyje tatuaz i to duzy Smile[/quote]

jestem kobietą i gwarantuję ci, że kobiety są bardziej wytrzymałe na ból niż którykolwiek facet. Jeśli jesteś innego zdania to pogadamy jak urodzisz dziecko Wink

jestem kobietą
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 25, 2011 10:11 am
Odpowiedz z cytatem

fakt faktem wytrzymalsze na pewno, wczoraj zaczęłam robic tatuaz na cały bok żeber....fakt mój błąd bo to pierwszy tatuaż a ból jest straszny...ale tatuazysta mnie bardzo pocieszył powiedział że u mnie wszystkie linie są proste takie jak powinny,natomiast często u panów większość jest łamana-za bardzo ruchliwi są Wink. Poza tym sama zastanawiam się nad emlą przy wypełnianiu bo całkiem sporo tego będzie a jednak na tych żebrach to jakis dramat...

Gość
Post HudY
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 9:03 am
Odpowiedz z cytatem

To fakt że kobiety wytrzymują więcej niż facet. Mój tatuażysta stwierdził że kobiety porównują tatuaż z depilacją nóg, więc czego mogłem się bać ! Lecz jak zaczął robić mi tatoo (na plecach) to lekko byłem w szoku Wink a po dwóch godzinach czułem jakby mnie ktoś nożem dźgał hahahaha Tak obolałe miałem już plecy. Mnie najbardziej bolało pod łopatkami w kierunku brzucha.
Ale ...... warto !!

HudY
Post Dirtdiver
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 9:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote]powiem tak: stopa boli jak jasna cholera, tam gdzie kości są płytko
także w okolicach pachy boli mocno
i zauważyłam, że nim jestem starsza, tym bardziej mnie boli Very Happy
kiedyś chyba to ten ból mnie kręcił - teraz lubię tatuaże ale bólu już nie.. ile można się męczyć Razz[/quote]


Ja mam 8 tatuaży różnej wielkości na piersiach na łydce ręce i powiem wam że zgadzam się z opinią że im się jest starszym to boli mocniej, planuję zrobić tatuaż na stopie i poważnie rozważam coś znieczulającego Choć również uważam że właśnie ten ból to jest część tatuażu i jego smaczek ale pierwszy raz boje sie bólu Sad

Dirtdiver
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 2:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja od bardzo dawna stosuję ten krem swiss medical www.naporost.pl . Odkąd chyba pojawił się na rynku i już nie mam tego kłopotu. Wszyscy są zadowoleni. Moje klientki nie płaczą z bólu, a i mi jest jakoś wygodniej.

Gość
Post Michał Tatuaż
Wysłany: Sro Sie 03, 2022 10:57 am
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujesz dobrego znieczulenia, które serio pomoże Ci w walce z bólem podczas tatuowania to tylko tktx ale kupione z legalnego źródła.... www.zamow-tktx.pl tutaj masz legit

Michał Tatuaż
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)