MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post on
Wysłany: Sob Cze 26, 2004 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy jest mozliwosc zrobienia tatuazu na jakis okres czasu rok kilka lat ? ?
z gory dziekuje za informacje pozdrawiam
radjan@interia.pl

on
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 26, 2004 12:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Taaaaaa , jest taka metoda na chyba 5 lat , jedna osoba se zrobila i ma juz 9 rok :]

Gość
Post akuratt
Wysłany: Nie Cze 27, 2004 2:42 pm
Odpowiedz z cytatem

w salonach kosmetycznych można taki tatuaż sobie zrobić. polega to na umieszczaniu barwnika w górnych warstwach skóry (nie tak głęboko jak tatuaż trwały). po ok. 3-5 latch teoretycznie barwnik powinien zacząć częsciowo zanikać, wtedy idziesz do kosmetyczki i jak tatuaż Ci sie nadal podoba ona poprawia go , tak że wygląda jak na początku, a jak chcesz sie go pozbyć to wprowadza jakieś specjalne pigmenty o kolorze takim jak skóra i wtedy tatuaż znika. 3 dni temu taki tatuaż sobie zrobiłam, w zasadzie nic nie boli bo miejsce jest znieczulane specjalnym kremem (chyba że to jakaś szczególnie wrażliwa część ciała). dopiero jak znieczulenie przstanie działać to czuć szczypanie, ale też nie jakieś super bolesne. no i chyba to wszystko.

akuratt
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Nie Cze 27, 2004 3:20 pm
Odpowiedz z cytatem

gratulacje wyboru..................


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post BeeF
Wysłany: Nie Cze 27, 2004 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="akuratt"]w salonach kosmetycznych można taki tatuaż sobie zrobić. polega to na umieszczaniu barwnika w górnych warstwach skóry (nie tak głęboko jak tatuaż trwały). po ok. 3-5 latch teoretycznie barwnik powinien zacząć częsciowo zanikać, wtedy idziesz do kosmetyczki i jak tatuaż Ci sie nadal podoba ona poprawia go , tak że wygląda jak na początku, a jak chcesz sie go pozbyć to wprowadza jakieś specjalne pigmenty o kolorze takim jak skóra i wtedy tatuaż znika. 3 dni temu taki tatuaż sobie zrobiłam, w zasadzie nic nie boli bo miejsce jest znieczulane specjalnym kremem (chyba że to jakaś szczególnie wrażliwa część ciała). dopiero jak znieczulenie przstanie działać to czuć szczypanie, ale też nie jakieś super bolesne. no i chyba to wszystko.[/quote]
Jeśli nie byłoby to problemem to prosiłbym, żebyś wysłał mi na adres beef@wp.pl ile kosztował cię ten tatuaż, jakiej wielkości i gdzie można coś takiego zrobić. Dzięki z fatygę. NarQa!

BeeF
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 5:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="on"]mam pytanie czy jest mozliwosc zrobienia tatuazu na jakis okres czasu rok kilka lat ? ?
z gory dziekuje za informacje pozdrawiam
radjan@interia.pl[/quote] A co ty narcyz jesteś ..... boze..... jak chcesz mieć tatuaz okresowy to kup se jakies brawo girl tam czesto dają takie wzorki na tydzien czasu..... buehehe
Wink Cool

Gość
Post monia
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 2:16 pm
Odpowiedz z cytatem

czy mozecie napisac jak taki czasowy tatuaż sie nazywa? chcialabym wiedziec o co dokladnie pytac. no i prosba o wiecej szczegolow, moze jakies polecane miejsca (najlepiej w wawie), czy kazdy moze sobie zrobic takie cos? jaki jest proces, ryzyko. blagam o odpowiedz bo strasznie sie napalilam na takie cos ale zupelnie nic nie wiem na ten temat

monia
Post lokata Posty: 9
Wysłany: Pon Sie 01, 2005 12:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="monia"]czy mozecie napisac jak taki czasowy tatuaż sie nazywa? chcialabym wiedziec o co dokladnie pytac. no i prosba o wiecej szczegolow, moze jakies polecane miejsca (najlepiej w wawie), czy kazdy moze sobie zrobic takie cos? jaki jest proces, ryzyko. blagam o odpowiedz bo strasznie sie napalilam na takie cos ale zupelnie nic nie wiem na ten temat[/quote]

To coś nazywa sie biotatuażem. Szczerze bym tego nie polecała bo to shitownia. Z tego co słyszałam to schodzi w połowie lub też robią się plamy i później jedyne wyjście to zakryć to tylko prawdziwą dziarką. To już zdecydowanie lepsze są te z czipsów albo z gum Wink Mr. Green


lokata Dołączył: 14 Lip 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Maverick
Wysłany: Czw Sie 11, 2005 5:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Lokata Very Happy
Owszem jest coś takiego jak biotattoo.po pewnym okresie zanika, ale....nie równomiernie, bo jest to uzależnione od głębokości nakłócia ( a ponieważ dużą rolę odgrywa tu czynnik ludzki - czyt. ręka tatuatora - niegdy nie będzie tak samo wypełnione wszędzie ) w efekcie barwnik zanika nierównomiernie i może powstać efekt dalmatyńczyka Very Happy . Poza tym jest jeszcze kwestia różnego zanikania różnych kolorów ( nie każdy zanika w tym samym czasie )
To tyle...pozdrawiam

Maverick
Post palbon
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 3:08 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, mam takie pytanie, mam jakas wysypke od jakiegos czasu,ktora juz sie goi, czy moge zrobic sobie tatuaz mimo to, czy musze poradzic sie lekarza?czy to nie koliduje?pozdro

palbon
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="palbon"]witam, mam takie pytanie, mam jakas wysypke od jakiegos czasu,ktora juz sie goi, czy moge zrobic sobie tatuaz mimo to, czy musze poradzic sie lekarza?czy to nie koliduje?pozdro[/quote]


Mysle, ze tatuazysta w salonie powinien wiedziec. Ale mozesz poradzis sie rowniez dermatologa. Ja osobiscie uwazam, ze lepiej odczekac az wysypka zniknie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="on"]mam pytanie czy jest mozliwosc zrobienia tatuazu na jakis okres czasu rok kilka lat ? ?
z gory dziekuje za informacje pozdrawiam
radjan@interia.pl[/quote] A co ty narcyz jesteś ..... boze..... jak chcesz mieć tatuaz okresowy to kup se jakies brawo girl tam czesto dają takie wzorki na tydzien czasu..... buehehe
:wink: 8)[/quote]
nie bądź frajerem . ja też chciałabym mieć tatuaż okresowy, można okłamać koleżanki że prawdziwy i bd zazdrosne hehe :P a w ogóle to chcialabym mieć taki na stałe, gwiazdkę taką na nadgarstku i jeszcze takie liczby na drugiej łapie i napis "Living is easy with eyes closed" na lewym ramieniu bo taki miał Charlie Pace w "Lost. Zagubieni" i był zajee:) ale boję się, że bd się paprać albo bd blizna:((

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)