MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post barlau1993 Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 26, 2012 10:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Na wstepie zaczne ze pewnie juz nie raz czytaliscie tak bzdetne pytanie czy cokolwiek w ten desen z gory Przepraszam ale poprostu ... interesuje mnie tatuowanie podoba mi sie ta sztuka ... i chcialbym moze w przyszlosci odnalesc sie w tym od malego mialem jakies tam predyspozycje moze nie zdolnosci bo to zaduzo powiedziane ale lapalem szybko rysowanie czy tam przerysowywanie ... no i niestety nie praktykowalem tego ostanio zaczolem kilka tyg temu jakies tam prost rysunki ... malunki na scianie cos takiego ale jednak nadal cignelo mnie do tatuowanie ... wiec kupilem maszynke ... a ze mialem ludzi ktorzy z checia sie pod nia polozycli to zrobilem kilka wzorkow napisow... no z ktorych nie jestem szczesliwy ... powiem szczerze jaka osoba ktora jest samokrytyczna zauwazylem pelno bledow i nie wiem czy sa one spowodowane nie mam nikogo kto by mogl mnie pokierunkowac .... pomoc doradzic odpowiedziec na nurtujace mnie pytania...Smile wiec jesli mogl prosci o pomoc konsultacje dorady jak kierowac sie w mojej dalszej mniejmy nadzieje drodze tatuowanie prosil bym o kontakt pod numer gg.20271816 z gory dziekuje ( odrazu zaznacze ze wiem ze mozna powiedziec startuje od zera ale mam samo zaparcie i dystans do swojej pracy przyjmuje slowa krytki a moze dzieki tym wskaksow jesli ktos sie zainteresuje moja osoba i problemem bede za 10-15 lat dobrym tatuatorem <3 Dziekuje czekam na Pomoc!

barlau1993 Dołączył: 14 Sie 2012
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)