MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ardell Posty: 5
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 2:24 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]owszem Viking maja dobre maszynki, ale te ponizej 400zl nie sa rewelacja[/quote]

Oj przyjacielu i tu się nie zgodzę za żadne skarby ,,,,, maszynka viki 1 cena 390 zł ...
Maiłem okazje pracować i na starszej viki i na nowszej (nowsza ramę ma spawaną a starsza miała skręcaną) ... moim zdaniem te maszynki to poezja... malutkie na niewielkich cewkach, leciutkie, możliwość regulacji bardzo duża, nigdy sięnie grzeją i zawsze pięknie chodzą, bardzo wysokiej jakości i jak porównuje te maszynki np do pewnej "podkowy" z innej polskiej firmy którą też miałem kiedyś to viki są lata świetlne z przodu.
Sam konstruując swoją pierwszą maszynkę opierałam jej konstrukcję właśnie na viki.
Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu początkującemu i daje głowę że będzie zadowolony i proszę nie słuchać że nie są rewelacja bo są i kropka heh...
Innych maszyn Vikinga nie używałem dlatego się nie wypowiem.
.
.
.

Ps. nie pracuje dla vikinga i nie mam żadnego interesu by polecać jego sprzęt ...hhhmmm wręcz przeciwnie chyba nawet


pozdrawiam serdecznie


ardell Dołączył: 08 Gru 2005 Skąd: gdynia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

no napisalem, ze od 400zl czyli ta za 390zl tez obejmuje Cool


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ardell"]Z tanimi maszynkami z chin jest tak jak ze wszystkim,

Możesz kupić sobie wędkę z kołowrotkiem na targu chińską za 12 zł albo kupić w sklepie dla wędkarzy kołowrotek daiwa albo shimano.

Albo rower górki możesz kupić rower geanta albo chiński w markecie za 300zł z plastikowymi pedałami ....

Telefon możesz kupić nokia albo chiński z allegro o wiele tańszy.

W sumie z chińskiego telefonu zadzwonisz do babci, na chińskim rowerze z marketu za 300 żł dojedziesz do sklepu a wędką z targu za 12 zł złowisz rybę... ale tutaj nie chodzi o łowienie ryb czy wycieczki do sklepu.

Wystrzegajcie się chińskich maszynek bo raczej jedyne osoby które je polecają to te które je sprzedają albo mają i jeszcze nie sprzedały.

Ale moim zdaniem są i tak miliard razy lepsze niż jakieś wynalazki z silniczkiem.


osobiście polecam maszynki od vikinga, cena do jakości bije wszystko ...

pozdrawiam .......[/quote]
ponizej 400 te same co chocby na allegro chinskie:D za kase dwa razy wieksza:D

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)