MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Giraffka
Wysłany: Pią Maj 28, 2004 8:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Wiecie co , mam sprawe ! Wie ktoś może jak można sobie samemu zrobić maszynke ? Albo gdzieś tanio kupić ? Prosze o kontakt na giraffa0@poczta.onet.pl !! Z góry dzięks
P.S - Najbardziej mnie interesuje jak zrobić maszynke. Cool Laughing Surprised Sad Smile Very Happy Shocked Mad Evil or Very Mad Question Twisted Evil Rolling Eyes

Giraffka
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 13, 2004 8:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś wie ta ja też prosze o pomoc chciałbym coś samemu złożyć byłbym wdzieczny za opis ze schematem. Dzięki mail Tomasz@master.pl

Gość
Post filo Posty: 23
Wysłany: Nie Lip 11, 2004 9:08 am
Odpowiedz z cytatem

Czołgiem!!!
maszynke możecie sobie zrobić sami jeżeli tylko macie troche pojęcia o elektronice natomiast ja nie polecam tego typu działań bo prowadzą do nikąd,będziecie sobie pluli w brode,że zamiast wydać troche kasy na dobry sprawdzony sprzęt straciliście czas i wysiłek na zbudowanie czegoś co tak naprawde was nie usatysfakcjonuje!!! Twisted Evil Moja sugestia odnośnie tatuowania: oprócz maszynki potrzebne jest wam jeszcze kilka innych rzeczy i zapewniam,maszynka jest najtańsza z tego wszystkiego(sterylizator).Jak bedziecie mieli jakieś pytania to walcie jak w dym postaram sie odpowiedzieć!!!!! Idea


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Iwonkaz11@wp.pl.
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 4:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Giraffka"]Wiecie co , mam sprawe ! Wie ktoś może jak można sobie samemu zrobić maszynke ? Albo gdzieś tanio kupić ? Prosze o kontakt na giraffa0@poczta.onet.pl !! Z góry dzięks
P.S - Najbardziej mnie interesuje jak zrobić maszynke. Cool Laughing Surprised Sad Smile Very Happy Shocked Mad Evil or Very Mad Question Twisted Evil Rolling Eyes[/quote]

Iwonkaz11@wp.pl.
Post xib
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 4:58 pm
Odpowiedz z cytatem

mam na sprzedaz cały zestaw :]
- maszynka 21 zwojów czyli idealna do wszystkiego
- zasilacz regulowany
- przyłącze ze stopką
- rura
- 3 dzioby
- tusz shader/liner od chris & shiwa 125ml (jest go ok 100 ml)
- igły : 44 igły jet france 40mm
- 100 igieł red eye dragon 30 mm
- 2 zlutowane zestawy na drutach i jeden zestaw luzem
- płyn do sterylizacjo NDO DESYTOL 1000 ml ( jest go ok 850 ml)
- grzybobójczy/bakteriobójczy/łącznie z prątkami gruźlicy/wirusobójczy
- płytke z ponad 6500 wzorami

za cene 800 zł

kontakt na

gibers@interia.pl

xib
Post grand
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:29 am
Odpowiedz z cytatem

sam możesz sobie zrobić maszynke kowałek dlugopisa silniczek struna od gitary i tyle sam mam takom maszynke sam robilem i dobrze dziarga......

grand
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 20, 2008 9:46 am
Odpowiedz z cytatem

z takim agro-tattooazem daleko nie zajdziecie...... kase inwestuje sie w profesjonalny sprzet... a takie samorobki to tylko do muzeum sie nadaja.... i jeszcze apropo ogloszenia maszynki 21 zwojowej..... niema idealnej maszynki do wsyztskiego .. to jakies bzdury, w swoim zestawie mam okolo 10 maszyn kazda jest ustawiona na robienie innych prac zestawy od 8-zwojeowej do 14sto zwojowej na roznych typach sprezyn... wiec niewiem skad ty wzioles 21 zwojow... chyba z dzwonka szkolnego

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 8:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="grand"]sam możesz sobie zrobić maszynke kowałek dlugopisa silniczek struna od gitary i tyle sam mam takom maszynke sam robilem i dobrze dziarga......[/quote wiesz stary mam zapytanie do ciebie ile bys chciał za zrobienie lub sprzedanie swojej maszynki do dziar a mi jest potrzebna bardzo odklikaj rekin

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 31, 2008 9:01 am
Odpowiedz z cytatem

grand mam zapytanie ile bys chciał za zrobienie takiej maszynki ale zeby dało zrobic dziare i cienie albo zebys odsprzedał swoja to ile by to kosztowało odklikaj rekin

Gość
Post Coperone Posty: 2
Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 12:01 am
Odpowiedz z cytatem

chlopie, wes se zainwestuj troche kasy o kup maszyne na cewkach.
chinke kupisz ok 105 zl, sprerzynki wymienisz na lepsze i bedzie odrazu inaczej pracowac, do tego jednorazowe tuby z iglami i lepiej wyjdziesz na tym niz na samorobie. oczywiscie do tego bedziesz potrzebowal zasilacza oraz okablowania. okablowanie mozesz zrobic sam niewielkim kosztem. zasilacz kupi jako taki nie drogi jesli niemasz kasy.

przemysl to, nawet chinol bedzie 100x lepszy od strunowki

Coperone Dołączył: 03 Wrz 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 02, 2016 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak btw Desytol jest bardzo dobrym pśrodkiem do dezynfekcji. Jego wielką zaletą jest to że nie trezba go rozrabiać np. z wodą!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)