MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kuba
Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 5:18 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robiłem u slayera i polecam chłopak ma talent poza tym byłem tylko w valhalli na królewskiej to mnie trochę odrzuciło lekceważące podejście do tatuażu osoby tam pracującej...nie powiem z imienia, ale nie ma ona najlepszej opinii także na innych forach poświęconych tatuażowi w lublinie, także ogólnie rzecz biorąc odradzam

kuba
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 8:54 pm
Odpowiedz z cytatem

scorpionx napisał:
Polecam Studio Hot Needle Tattoo, Lublin ul. Nadbystrzycka 20/7
Zrobiłem tam już parę wzorków i jestem z nich bardzo zadowolony

strona www.hnttattoo.pl
ja polecam ten jeden to mój wzorek------------- http://chomikuj.pl/grzesiek-do

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 03, 2009 9:00 pm
Odpowiedz z cytatem

scorpionx napisał:
Polecam Studio Hot Needle Tattoo, Lublin ul. Nadbystrzycka 20/7
Zrobiłem tam już parę wzorków i jestem z nich bardzo zadowolony

strona www.hnttattoo.pl
..........................polecam zobaczcie kilka fotek http://chomikuj.pl/grzesiek-do

Gość
Post Jonina
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, chciałam zapytać o tatuaże w miejscach intymnych,9konkretb=nie na wzgórku łonowym) czy w Lbn lub okolicy zrobię i ewentualnie jaki zakłąd polecacie

Jonina
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 11:12 am
Odpowiedz z cytatem

gość napisał:
kiedyś było w Lubinie studio na ul. peowiaków 9 na piętrze ale czy jeszcze istnieje tego nie wiem

?? jaka to ulica??;p

Gość
Post kasiavg
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 5:33 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, ktos sie mnie pytał o tattoo w lublinie z tej strony, jestem rocznym specjalistą ale mam już swoje osiągnięcia i chętnie robie coś nowego, vgogh@wp.pl, i robie tanio:) chętnie pokaże prace

kasiavg
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 5:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Nowy tatuator w studiu Hot needle tattoo, obczajajcie galerie ! www.raspael.pl

Gość
Post Plucior
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 10:15 am
Odpowiedz z cytatem

Ja polecam MANIAC TATTOO! Zrobiłem już tam dwa tatuaże i są kozackie. Trochę to kosztuje ale warto. Miła atmosfera, wszystko sterylnie i profesjonalnie. Powiedziałem tylko co chce wytatuować a cały wzór przygotował tatuażysta. Duże zaangażowanie w to co robi ! Studio mieści się na Krakowskim przedmieściu 19/29.

Plucior
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 9:59 am
Odpowiedz z cytatem

kasiavg napisał:
witam, ktos sie mnie pytał o tattoo w lublinie z tej strony, jestem rocznym specjalistą ale mam już swoje osiągnięcia i chętnie robie coś nowego, vgogh@wp.pl, i robie tanio:) chętnie pokaże prace
HEJ ,robisz jeszcze tatuaze to daj namiary na poczte JOWI666@ONET.PL Smile

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach