MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 10:04 am
Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wczoraj zrobilem sobie tatoo Arrow -- SPAM --voila.pl/beo78/?1
I mam kilka pytan:
1. Tatuazysta zalecil mi przemywanie tatoo woda z mydlem dla dzieci - ile razy dziennie mam je przemywac? Mam je wycierac do suchego czy pozostawic troche wilgotne?
2. Zalecil rowniez smarowanie go tryptykiem (nie wiem jak sie dokladnie pisze) 3 razy dziennie cienka warstwe - kiedy mam smarowac?
3. Nie zakladal mi zadnego opatrunku i kazal mi zebym tez go nie zakladal bo tatuaz by sie pocil - tak ma byc?
4. Teraz kwestia spania Laughing Dzis w nocy staralem sie nie klasc na ten tatuaz bo balem sie o to czy sie z nim nic nie stanie... - nadal mam tak spac czy moge spac normalnie?
Bylbym wdzieczny za odpowiedz Wink
Pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

nie jestem tatuażystą, ale mam tatoo od 2 tyg. jesli moge Ci pomóc to powiem czego dowiedziałąm sie od poinformowanych ludzi.... przemywam 1 dziennie i wycieram bardzo delikatnie, sam wyschnie. a smaruje nie tribiotikiem tylko alantanem plus. słyszałam ze tribiotik uzywa sie raczej jak jest ropa i inne komplikacje. Ja spałam długo z odkrytymi plecami, na początku tatuaż gubi farbe i nie chciałam jej wcierać w pościel. a mydło antyseptyczne jest polecane, pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 12:02 pm
Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o folie to tez lepiej jej nie zakładać, tylko fachowy opatrunek jest odpowiedni. a ze smarowaniem jest tak, ze nie smarujesz w wyznaczonych godzinach tylko tak zeby tatuaż nie był suchy bo wtedy czesto tworzą sie strupki. nie smaruj za dużo, lepiej czesciej a mniej

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Jestem wdzieczny za odpowiedz. Bardzo mi pomogla.
Mam jeszcze jedno pytanko. A mianowicie - czy moge nosic krotkie spodenki i poprostu nie wystawiac go na bezposrednie dzialanie slonca czy lepiej nosic dlugie spodnie? Tatuaz nie bedzie sie podraznial o nogawke? Bo nie wiem co robic Rolling Eyes

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 6:01 pm
Odpowiedz z cytatem

ja nosiłam odkryty tatuaż i po prostu unikałam słońca, długie spodnie mogą troche to podraznić, chocia zmysle ze nic specjalnego sie nie stanie jesli spodnie bedą luźne. Jak moge pomóc to chetnie:* tez potrzebowałam wielu rad i pomógł mi fachowiec Dante, pozdrawiam Go, Ciebie również:*

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)