MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post slawek03 Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 4:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

7 dni temu na moim ramieniu powstał śliczniutki tat2. Smaruję go maścią w/g zaleceń tatuatora, przemywam, nie wystawiam na słoneczko, chlor itd.
Niestety wczoraj, gdy byłem w pracy, byliśmy przy pewnym pożarze biura - gorąco na zewnątrz, grube i gorące ubranie ochronne, dosyć wysoka temperatura w pomieszczeniu zrobily swoje Sad. Dzisiaj rano zauważyłem że zrobiły mi się na tat2 białe bąbelki (na szczęście malutkie 2-3mm średnicy) - podejżewam, że tatuaż pod maścią i dzięki wysokiej temp. po prostu w niektórych miejscach się odpażył. Czy może mi ktoś powiedzieć jak mam teraz postępować, co robić aby pod bąblami nie zrobily się odbarwienia - please!

Podobny temat założyła koleżanka [b]@Aga[/b] jednak, choć dostała wyczerpującą pomoc na priv od [b]@Dante'go[/b] nie pochwaliła się wiedzą na forum.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam cieplutko Very Happy

slawek03 Dołączył: 25 Lip 2006 Skąd: i nie mogę podać .... bo lecę...

Ostatnio zmieniony przez slawek03 dnia Wto Lip 25, 2006 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

No to wypisuję wszem i wobec Very Happy
Trochę odmienna sytuacja... Po 7 dniach tatuaż powinien być już zagojony w 90% więc myślę, że go tylko przegrzałeś, nic więcej. Jeśli nie ma żadnych strupków etc. to tylko przegrzanie nadmierne skóry, nie ma na to żadnej mądrzejszej rady jak tylko unikać takich sytuacji. Gdyby jednak okazało się, ze w trakcie dalszego smarowania maścią (zalecam dla pewności jeszcze przez jakieś 3 dni) bąble by się pojawiały dalej oznacza to uczulenie na maść i zalecam zmianę na inną.

To tyle Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post slawek03 Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 9:51 pm
Odpowiedz z cytatem

No proszę - krótko i na temat!!! Very Happy [b]@Dante[/b] to jest gość!!!


A z drugiej strony to śmieszne że POLSKI "gasior" nie może mieć tat2!!!!

Wieżcie mi - ja 7 lat czekałem na to aby pozwolić sobie na peirwszy tatuaż bez dyscyplinarki!!.... szkoda gadać....

Pozdrawiam cieplutko!!!! Very Happy

slawek03 Dołączył: 25 Lip 2006 Skąd: i nie mogę podać .... bo lecę...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)