MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Maciekbreak Posty: 18
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 10:37 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, przeglądnołem różne fora i natknołem sie na wiele wzmianek odnośnie uzywania tuszu kreślarskiego Royal Talens Indian Ink -- SPAM --www.talens.pl/pl/159/ , Moje pytanie jest takie czy ten tusz naprawde można stosować w tattoo gdyż nawet producent napisał , że nie jest przeznaczony do tatuażu. A po drugie czy uzywanie takiego tuszu kreślarskiego może powodować dużo wieksze reakcje alergiczne niż w przypadku tuszy specjanie do tego celu przeznaczonych? Idea Rolling Eyes


Maciekbreak Dołączył: 09 Cze 2007 Skąd: z domu
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Ad1. W Europie w cholere tatuażystów tego używa i nic się nikomu nie stało. Śmiało mozna to stosować do tatuażu.
ad2. Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem alergii po tej farbie, nawet jeśli ktoś kupuje na allegro.
ad3. Producent wypuścił jeszcze specjalną serię "Talens for tattoo", sporo droższą niż Indian Black zatem logiczne jest, że chce sprzedać i jedno i drugie Wink

Na koniec: W przypadku czarnych farb... Nawet bardzo chwalony tusz Kuro Sumi to w rzeczywistoci farba do kaligrafii. Polecam pośmigać po sklepach w Europie i zobaczyć, jakie farby są tam dostępne. Nawet Rotring i Pelikan jest oficjalnie sprzedawany jako tusz do tatuażu.
Przykłady:
[url]-- SPAM --www.dtstattoosupplies.com/productslist.aspx?CategoryId=TPAA&SubCategoryID=0001[/url]

[url]-- SPAM --shop.technicaltattoosupply.com[/url]


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Maciekbreak Posty: 18
Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 1:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzieki Dante;) Pozdrawiam


Maciekbreak Dołączył: 09 Cze 2007 Skąd: z domu
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)