MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mane86 Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Exclamation
Wszyscy pisza o tym jak zrobic ten tatuaz tzn. jak go utrwalic, natomiast ja chcialem sie zapytac, jak wogole go przeniesc na skore???
Znalazlem sobie odpowiedni wzór i chcialbym go odbic jakos na skorze zeby go bylo dobrze widac przy tatuowaniu.

Pozdro Exclamation

mane86 Dołączył: 17 Cze 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post inri17 Posty: 4
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 10:11 am
Odpowiedz z cytatem

stary ja robie tak biore bardzo cienka folie i zakladam ja na tekturke na ktorej mam odbity wzor kupujesz gelpena taki cienkopis ale musi byc firmy gel pen i delikatnie rysujesz konturki gelek na foli nie wyschnie potem sciagasz z tekturki i przykladasz na cialo delikatnie zeby nie rozmazac przecierasz szmatka odrywasz i gotowe....

inri17 Dołączył: 21 Cze 2006 Skąd: krakow
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post no name Posty: 41
Wysłany: Czw Cze 22, 2006 10:00 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja kupuję za astronomiczne 4 złote kalkę w bądźktórym sklepie ze sprzętem, i ołówek za 30 groszy w papierniczym(żeby wzór czymś na kalkę przerysować), i to jest kurde cała folozofia.............
A wcześniej szukam odpowiedzi w materiałach które już są, a jak nie znajdę to dopiero pytam...


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post malik Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

a po drugie nie zmyje sie wzor podczas robienie tatoo kalka hektograficzna jest wytrzymala i mozna kilka wzorow odbic Laughing


malik Dołączył: 10 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nika Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 5:58 pm
Odpowiedz z cytatem

najlepiej zakup sobie rapitograf,tusz hektograficzny,dezodorqant na alkoholu.
rysujesz wzór na kalkę techniczną,tuszem hektograficznym.skóre golisz,dezynfekujesz,smarujesz dezodorantem(old spice polecam)potem dezodorant ściągasz recznikiem papierowym,a w końcu odbijasz.potem czekasz 10 min az wyschnie.następnie przed pracą smarujesz wazeliną żeby ci kolor nie uciekał.tatuowanie zaczynasz od dołu,bo z góry scieknie ci limfa na wzorek i po ptokach


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)