MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Tinia18 Posty: 4
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 4:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam 18 lat kocham sztuke uwielbiam malować ostatnio zakochałąm sie w tatuażach zastanawiałam sie co chce robić w życiu i doszłąm do wniosku że to byłby wymażony dla mnie zawódSmile Ale szczerze mówiąć nie mam jak narazie o tym zielonego pojęcią mam swoje kilka swoich wzorów nowe cały czas powstają ale jak zaczełąm sie przygladać tematowi to nie jest wcale tania ani łątwa sprawa;/ czy ktoś mógłby mi pomóc powiedzieć jak można zacząć gdy sie niema za dużo funduszy czy to wogle możliwe mozę napiszecie jak wy zaczynaliśce??? prosze o jakieś wskazuóki i pomoc .

pozdrowionka

Tinia18 Dołączył: 31 Lip 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 5:02 pm
Odpowiedz z cytatem

na początek dzwonisz do studia viking i za niewielką kasę kupujesz sprzęt maszyna zasilacz stopka(co i jak to ci doradzą i pomogą)a jakością i cenami to ich chyba nikt nie przebije!!ciezko znaleźć tak dobry sprzęt w takiej cenie!!i nie zapomnij o całej reszcie czyli igły(na początek może gotowce) i farby. dostajesz paczuszkę do domku i uczysz sie uczysz i uczysz!!jak czegoś nie wiesz to np na forum pytasz ale jeszcze lepiej jak masz jakieś przychylne studio to tam wszystko ci pokażą!!bo najlepiej na zywo zobaczyć jak to sie je!!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Tinia18 Posty: 4
Wysłany: Pon Lip 31, 2006 11:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Wiesz co dzienki za pomac choś szczeze mówiąc troszke mało mi to powiedzialo.. Wiesz zależało by mi na troszke bardziej poważym podejściu do sprawy nie chce mieć takiej sytuacji w której wiesz bede miała maszynke a niebede miłą pojecia co z nia zrobić bo to takie bezsesowne jest a jednak na forum mogą tylko pisac odpowiadaćna pytania a zobaczyć na żywo to jednak inna bajka wiem bo kumpel tatuuje ale w poznabnie gdzieś aja w katowicach siedze i niebardzo mam jak sie z nim dogadać tak to przy najmniej na początku by mi jakieś rady dał moze czegoś nauczył a w sumie to chodzi mi bardziej o jakiś kurs moze jet miej sce gdzie mozna nauczyć sie przynajmniej tych podstaw na jaką głebokość wbija sie igłe pod jakim kontem co robiczeby kolory były trwałe to jednak trzeba samemu usłuszeć zobaczyc a w salonach niebardzo chcą szkolić konkuręcjie;/ gdybyś mógl pdać mi ten numer do tego salonu to byłąbym wdzieczna Wink no i moż esłyszłes i jakś tego typu kursach???

Tinia18 Dołączył: 31 Lip 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 6:57 am
Odpowiedz z cytatem

a proszę cie bardzo nr do studia viking 605413518 a dokładnie do szefa Wiesława:)a co do sprzętu to naprawdę dobrzę ci radzę jak już byś była zdecydowana to bierz od nich:)nie popełaniaj tego błedu co ja znaczy sie pan H albo pan MSmilea co do jakisz szkoleń to sie z Wiechem dogadasz napewno:)pzdr a jak coś to ja jestem z częstochowy i zawsze służe pomocąSmile


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Tinia18 Posty: 4
Wysłany: Wto Sie 01, 2006 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

ok zapamiętam sobie;) i wielkie dzięki za pomoc :*Wink

Tinia18 Dołączył: 31 Lip 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mariusz pierog Posty: 3
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 9:29 pm
Odpowiedz z cytatem

poszukaj kursow tattoo w necie.

mariusz pierog Dołączył: 15 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Tinia18 Posty: 4
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

wiesz myslalam o tym ale tego jest troche ale kurs[list=]w troszke jest z reszt ajak w kazdej dziedzinie ami niechodzi o sam papierek tylko o kurs po ktorym bede cos umiala dlatego wolalam sie spytac czy ktos ma jakies sprwdzone kursy wiadomozawsze lepiej i kasa niepujdzie w bloto;)[/list]

Tinia18 Dołączył: 31 Lip 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

ja dalej pozostaje przy swoim!!Viking:)


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mentos Posty: 2
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Za kase ktora wydasz na kurs mozesz kupic troche sprzetu,a zeby sie czegos nauczyc to popytaj sie u siebie w miescie moze ktos kto ma salon ci pomoze a jak nie to tak jak napisal marek ''Viking''.

mentos Dołączył: 24 Cze 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nika Posty: 11
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 6:01 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam sieć rectum, tanio i profesjonalnie.uczy tam wojtek, ale sprawą kieruje tomek fic.
fic@tatuaze.slask.pl


nika Dołączył: 25 Maj 2007 Skąd: śląsk
_________________
robię za darmo,w zamian za możliwość umieszczenia foto w portfolio...503579619 śląsk i zagłębie
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)