MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 5:38 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="no name"][b]tattoo[/b] czy mnie się wydaje, czy gdzieś tu pisałeś że masz maszynę workhouse...?!?
Czy myślisz że da się wytłumaczyć ustawienie maszyny na zasadzie : ta śróbka na 0,5 cm w tą, a ta w drugą?..........masz kiepściutką maszynkę, ale nawet z takiej może dałoby się coś wyciągnąć przy odrobinie wprawy. Najpierw zacznij od znalezienia na necie informacji o tym na jakiej zasadzie działa maszyna (mam na myśli czyste aspekty mechaniki i elektromechaniki), Potem rozkręć i skręć to do kupy ze sto razy, a za każdym razem odrobinę zmieniaj ustawienia poszczególnych części i wyciągaj wnioski z ich wzajemnych korelacji. Jak opanujesz ustawienie maszyny (jest kupe porad po forach - wybraleś sobie do nauki najbardziej słabe merytorycznie z nich), to bież się do praktyki polegającej na testowaniu tych ustawień na sobie, a nie startuj z dziaraniem ludzi sprzętem o którym nie masz pojęcia.
Ja mam maszynę od Karola, z drugiej ręki, konturówkę birdy lentko podpicowaną. Do tego dwie maszynki homemade (takie moje customki, liner/shader i wypełniacz) - i wierz mi, ta sama praca do zrobienia, dwie maszynki niby do tego samego, a ustawienia i części różnią się bardzo - ustawiasz pod siebie, ale nie dla siebie- ustawiasz dla komfortu i bezpieczeństwa klienta, bo jak ustawisz - WYMODEROWANO -, to możesz narobić duuużo szkody.

To jakby myśliwy poszedł do lasu z flintą, a nie wiedział króra strona to lufa, bo przedtem popierdalał za królikami z łukiem.
pozdro[/quote]


Chyba troche traumatyczny jestes. Facet, Ty chyba tez wszystkiego od razu nie wiedziales, co? Zapewne tez sam dochodziles i pytales sie innych. Jak miales 1 raz w zyciu maszynke profesjonalna w dloni to juz wiedziales wszystko o niej? Szczerze watpie. Wiec czego sie dziwisz, ze zadaje pytania? Chyba lepiej zeby mi ktos doradzil cos. A co do ustawienia to WIEM ze nie da sie szczegolowo napisac zas mniej wiecej napewno da sie cos powiedziec na ten temat


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 6:13 pm
Odpowiedz z cytatem

no ki - WYMODEROWANO -.............?
Człowieku piszesz i prosisz o poradę, to radzę. Chcesz się nauczyć ustawień maszynki to ja podaję Ci jeden ze sposóbów jak to osiągnąć. To Ty masz traume chyba.
Jak miałem pierwszą maszynę w ręce to wiedziałem o niej WSZYSTKO - prosty powód -podglądając maszyny na necie i po salonach, sam ją zrobiłem od A do Z(oprócz cewek i kondensatora). Działała hujowo, zjebałem sobie nogi. Ale wiedza zdobyta raz, zwłaszcza na własnych błędach, nie ginie nigdy a tylko procentuje ( np tym, że później sobie nową maszyną te nogi poprawiałem).
Naucz się pokory troszeczkę. Nie do mnie, broń boże. Ale pytasz się o rady i poddajesz ocenie, niniejszym dając dowód braku wiedzy, a jednocześnie usiłujesz błyskać wiadomościami z kapelusza i doszukiwać się ataków w każdej krytyce.
No sory stary, ale jak ktoś mąci i wali ściemy, to troszkę jestem na to wyczulony. Ja sam nie wiem wszystkiego i otwarcie się do tego przyznaję. Ale jak pytam o radę to tą radę potem przyjmuję, czy krytyczna czy nie.
Marek ma taką wiedzę zdobytą w podobny sposób co ja ( nawet na innym forum i pod innym nickiem coś tam z maszynami kombinowaliśmy kiedyś), sam budował maszyny, założę się że nie tylko 100 razy rozkręcał i skręcał to do kupy to i swoje wie. A Ty szukasz vademecum tatuażu na gównianym merytorycznie forum dla szesnastolatków i jeszcze się ciskasz.
Pozdrawiam


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="no name"]no ki - WYMODEROWANO -.............?
Człowieku piszesz i prosisz o poradę, to radzę. Chcesz się nauczyć ustawień maszynki to ja podaję Ci jeden ze sposóbów jak to osiągnąć. To Ty masz traume chyba.
Jak miałem pierwszą maszynę w ręce to wiedziałem o niej WSZYSTKO - prosty powód -podglądając maszyny na necie i po salonach, sam ją zrobiłem od A do Z(oprócz cewek i kondensatora). Działała hujowo, zjebałem sobie nogi. Ale wiedza zdobyta raz, zwłaszcza na własnych błędach, nie ginie nigdy a tylko procentuje ( np tym, że później sobie nową maszyną te nogi poprawiałem).
Naucz się pokory troszeczkę. Nie do mnie, broń boże. Ale pytasz się o rady i poddajesz ocenie, niniejszym dając dowód braku wiedzy, a jednocześnie usiłujesz błyskać wiadomościami z kapelusza i doszukiwać się ataków w każdej krytyce.
No sory stary, ale jak ktoś mąci i wali ściemy, to troszkę jestem na to wyczulony. Ja sam nie wiem wszystkiego i otwarcie się do tego przyznaję. Ale jak pytam o radę to tą radę potem przyjmuję, czy krytyczna czy nie.
Marek ma taką wiedzę zdobytą w podobny sposób co ja ( nawet na innym forum i pod innym nickiem coś tam z maszynami kombinowaliśmy kiedyś), sam budował maszyny, założę się że nie tylko 100 razy rozkręcał i skręcał to do kupy to i swoje wie. A Ty szukasz vademecum tatuażu na gównianym merytorycznie forum dla szesnastolatków i jeszcze się ciskasz.
Pozdrawiam[/quote]


Krytyke przyjmuje, ale wulgaryzmy do mnie i chamskie odpowiedzi nie, Krytyka, a chamstwo to dwie rozne rzeczy ktore oddziela pewna granica. Po drugie co ma trauma do bycia traumatycznym? To dwa rozne pojecia


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 12:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy poza odkrecaniem i przykrecaniem sruby kontaktowej w celu regulacji maszynki, to mozna tez regulowac za pomoca mocowania, na ktorym znajduje sie sruba kontaktowa? np dac wyzej, albo nizej? ? Pomogla rada, aby rozkrecac maszynke Smile I dlatego teraz pytam o to, czy tez tak mozna regulowac?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sob Sie 02, 2008 1:50 pm
Odpowiedz z cytatem

mozna!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 7:37 pm
Odpowiedz z cytatem

wypelnialem znajomemu tatuaz, nie bylo w 100% precyzyjnie, bo mowil abym szybko mu to zrobil i nie liczylo sie dla niego 100% efektu, wiec robilem tak jak chcial (mam na mysli nie dojezdzanie do konturu) co o Tym sadzisz Marek? Na reszte nie patrzcie bo to nie moje, wzorek ktory wypelnialem tez nie moj. Po mojemu to bym mu kontur zrobil nowy itd itp, ale skoro on inaczej to co bede sie klocil z nim Smile



-- SPAM --img93.imageshack.us/my.php?image=dsc00360iv2.jpg


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

kupa i tyle!!!jak sie kolesiowi spieszy to sie nawet nie zabieraj!!bo potem takie tlumaczenia!!co do wypelnienia to slaba jakos fotki nie pozwala zobaczyc czy np skora nie poorana itp..


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

ale jest jedno co widac!!reka nie ogolona!!!!!ZAWSZE powinienes ogolic miejsce tatuowane!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 8:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Jakosc wiem, ze kiepska, co do skory nie jest zaorana. Wlosy wiem, ze powinienem ogolic, ale skoro nie chcial to co go bede prosil. Robilem mu to za fajranta


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 8:28 pm
Odpowiedz z cytatem

lece,. bo dobry film na TVP2 leci Smile Milego wieczoru


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

jak nie chcial to po co robiles??na warjata i w pospiechu to mozna se kapucyna zwalic:)


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 9:14 am
Odpowiedz z cytatem

Panie Marku co Pan mysli o wykonaniu tego tatuazu? Nie jest skonczony, bo skore juz mial zmeczona. I jakimi iglami robic takie tatuaze? 7M1 czy lepiej 9M1?

-- SPAM --img294.imageshack.us/my.php?image=dsc00359il3.jpg


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 6:21 pm
Odpowiedz z cytatem

eeeeee .. noooo... yyyyy... linie krzywe WSZYSTKIE!tyle co moge powiedziec o tym!wiem ze linie sa najtrudniejsze dla poczatkujacych ja tez mam problem czasem z nimi!mozna sobie ulatwic sprawe uzywajac np 9rl(o wiele latwiej zrobic prosta linie wiekszym zestawem i latwiej potem operowac magnumem nie wyjezdzajac poza nie! a koncowki robic 5rl thight lub 3rl zeby byly ladnie ostre!co do uzywania 7mag czy 9mag to nie widze roznicy wielkiej to tylko 2igly!!ja bym to robil co najmniej 11 lub 15mag!!w sumie kazdy uzywa tego czym mu lepiej!!znam kolesia ktory uzywa do wypelnien (nie wazne czy duzych czy malych) 9rs lub 7rs i wypelnia szybciej niz nie jeden uzywajacy 15mag!!a do tego kolor po wygojeniu jest tak samo ostry jak przy uzyciu mag!!podstawa to dobrze ustawiona maszyna i farba!!pozdrawiam


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 7:06 pm
Odpowiedz z cytatem

okej dzieji za uwagi Smile zamowilem 9M1 do wypelnien, najpierw chce sobie poradzic takimi iglami, co do konturu tez zauwazylem, ze lepiej robic iglami 9rl, Pozdrowienia Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 7:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Panie Marku, obecnie przemywam tatuaz w celu dezynfekcji OctenIsept. Ale mysle nad Rywanolem ( znany jako rivanol oraz rivanolum) moge smialo tym przemywac zrobiony tatuaz? Podaje link jesli Pan nie zna tego specyfiku
-- SPAM --www.vitanea.pl/product/details/leki/leczenie-ran-owrzodzen-i-oparzen/rivanol-0-1-rozt-250-g.html

i jeszcze jedno, na tatuazu jesli pojawia sie ropa ( a robilem sterylnie ) to wina tego, ze za gesto dziaralem badz za dlugo w tym samym miejscu? Wypelniam, przy 10v, moze wina tego? Moze na 8v wziasc? Tylko wtedy slabiej mi pokrywa, bo probowalem. Maszynka przy wypelnianiu powinna chodzic (dzwiek) stabilnie czy lekko przygasac?

Pozdrowienia Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)