MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 8:41 pm
Odpowiedz z cytatem

ja uzywam skinseptu!!tego rovanolu nie znam!a ta ropa to kiedy sie pojawia?bo moze to tylko osocze?nie umiem ci napisac ze na 10 v wypelniaj itp... maszyna powinna lekko przygasac... moze zmien farbe?albo maszyne?


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 9:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MarekMisztela"]ja uzywam skinseptu!!tego rovanolu nie znam!a ta ropa to kiedy sie pojawia?bo moze to tylko osocze?nie umiem ci napisac ze na 10 v wypelniaj itp... maszyna powinna lekko przygasac... moze zmien farbe?albo maszyne?[/quote]


Opis revonalu "Barwnik akrydynowy o silnym działaniu bakteriobójczym, szczególnie wobec bakterii G-dodatnich oraz pierwotniakobójczym. Substancja lecznicza uszkadza enzymy komórkowe, wiąże RNA, hamując bezpośrednio syntezę białek drobnoustrojów. Nie działa drażniąco ani ściągająco Preparat wyjałowiony do stosowania na skórę.
Przyjmowanie:
Przecierać skórę kilka razy dziennie. Stosować w postaci okładów, przymoczek i płukań.
Zastosowanie:
Zakażenia ropne skóry, błon śluzowych i ran, trudno gojące się rany, otarcia naskórka, owrzodzenia, stany zapalne zewnętrznych narządów moczopłciowych, zakażenia jamy ustnej, oparzenia"

- A ropa pojawila sie w trakcie gojenia tatuazu (dwa dni po zrobieniu). To chyba wiem w czym problem. Maszynke ustawilem na wypelnianie, ale skok igly byl silny (dzwiek maszynki mocny tak to wyjasnie i nie przygasala) czyli maszynke ustawic tak, aby przy wypelnialu wygasala? Bo jak wygasala to mi gorzej pokrywala, byc moze dlatego, ze bylo ustawione na wypelnianie przy silnym skoku czy jak to mozna ujac


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Sie 10, 2008 9:40 pm
Odpowiedz z cytatem

powinien sie nadac!!jak chcesz szybciej radzic sobie z wyp to polecam farbe One lub Intenza true black lub Premium 2000!!naprawde widac róznice wedlug mnie 2krotnie szybciej sie tymi farbami wypelnia!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:17 am
Odpowiedz z cytatem

acha, a ma Pan link do sklepu gdzie mozna te tusze zakupic?
A co do ropy, to moze byc przez to, ze maszynka mocno bila?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 1:13 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=9 tu masz farbe ONE


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 5:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Panie Marku mam powazny problem, robilem tatuaz, igielki do konturu 9rl, juz przy konturze zauwazylem, ze sa przeswity, ale zrobilem kontur, wygladal kiepsko, byly przeswity, nastepnie wypelnianie iglami 9M1 przejechalem maszynka i prawie nic nie pokrylo, u siebie na skorze sprawdzalem to mi pokrywwalo ladnie, ale nie u klienta.Zmienilem igly na wypelnianie na okraglo i to samo. GWystawanie igiel regulowalem tez, wiecej wystawala, mniej i nic nie pomoglo. Jesli chodzi o skore to ma on ja bardzo miekka, wrecz gumowata, jak bardzo mocno naciagalem skore to wowczas jakos wypelnialo, ale tylko jakos, pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo. Mialem wrazenie, ze igla nie wchodzi w skore tak jak powinna. Nie czulem na maszynce, ze igly wchodza w skore. Tak jakby skora "uginala" sie w dol pod naciskiem igly co uniemoliwialo mi wypelnianie' Maszynke ustawialem na wszelkie sposoby, u mnie bylo dobrze, ale u niego nie. Wie moze Pan dlaczego? tatuaz na ramieniu byl robiony. Raz jeszcze powtorze, ze skore on mial bardzo miekka, ze mozna ja "zgnies" palcami i taka jakby "gumowata" skora, ze sie rozciaga. Co Pan mysli o tym? Wina skory? Bo wiem, ze nie kazda skore przyjmie tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 5:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Marku, nawiazuje do tematu, ze ropa robi sie w tatuazu, pisal Pan, ze maszynka powinna wygasac, wiec odkrecilem srobe kontaktowa to bardziej mi cieniowania nizeli wypelniala, chyba, ze moze zmienic kat ustawienia sroby? Bo mam srobe ustawiona nisko na sprezynie, czy moze odkrecic srobe a kat zwiekszyc, tak by sroba dotykala wyzej sprezyny? Jak mniej wiecej ma Pan do wypelniania ustawiona maszynke? Srobe mniej wiecej gdzie ustawiac aby sprezyne dotykala? Wysoko, srednio czy nisko? regulowanie sroba (odkrecanie, dokrecanie sam zrobie) ale mniej wiecej w ktora czesc sprezyny powinna stykac sie sroba? Gorna, srodek czy nizej? Tak mniej wiecej tylko niech Pan napisze, abym mial takie wstepne rozeznanie reszte bede sam probowal

pozdrawiam i milego wieczoru


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 7:04 pm
Odpowiedz z cytatem

napisalem ci na PW!!zobaczymy co z tego bedzie!pozdrawiam


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)