MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post no name
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 11:34 am
Odpowiedz z cytatem

z bykami czy bez, kolega ma jednak rację.
Wystarczy zadać pytanie o "tatuaż czasowy" na jakimkolwiek poważnym forum, a zaraz jest burza sprzecznych odpowiedzi.
Ja jednak widziałem na własne oczy tatuaż "bio", który miał zejść po 4,5 do 5 lat (teoretycznie). Widziałem go po 3 latach, widziałem po 4 i po pięciu też oglądałem......i mój wniosek- w życiu nikomu nie polecam takich eksperymentów. Dość jak powiem, że z początkowo fajnego w sumie tribalka, po 3 latach nie dało się znaleźć ostrego konturu, po 4 pojawiły się dziury ogólnie, a po 5 latach całość wyglądała jak "nieokreślona bliżej w kształcie i kolorze plama na ciele". Efekt był taki, że gość musiał zdecydować się na pokrycie tego normalnym tatuażem, żeby w ogóle móc bez wstydu nosić koszulkę z krótkim rękawem......
Wniosek jeden z mojej strony - albo się tatuaż robi, albo nie. Nie ma półśrodków.

no name
Post P4l4d7n Posty: 4
Wysłany: Sro Lis 29, 2006 11:48 am
Odpowiedz z cytatem

Henna jest dobra ale np. jesli chcesz zaszpanowac na wakacjach. Tatuaze schodza po dwoch tygodniach. Bio to syf. Zwykly tatuaz jest na stale mozna go usunac laserem i inymi sposobami. Ponoc ze laser jest najlepszy ale potem sie zdarzyc ze miejsce po tatuazu bedzie wygladac niezbyt ciekawie a sam zabieg jest bardzo drogi.

P4l4d7n Dołączył: 29 Lis 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post niuniaoks Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:10 pm
Odpowiedz z cytatem

a jesli sie ten tattoo usunie laserem po np 10 latach, to bedzie blizna bardzoooooo widoczna? ktos wie :>

niuniaoks Dołączył: 06 Lut 2007 Skąd: ODRA OPOLE :)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post karollorak Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

jezeli przed zrobieniem tatuazu juz myslisz o jego usunieciu to znaczy, ze nie jestes gotowa na tatuaż....

karollorak Dołączył: 16 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post zombek Posty: 16
Wysłany: Pią Kwi 27, 2007 9:15 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Tak..."]Człowieku tatuaz jest czescia Ciebie to raz, dwa jesli patrzysz jak bedzie on wygladal za te kilka, kilkanascie, kilkadziesiat lat to tatuaz nie jest dla Ciebie. Nie rob tatuazu, bo sobie krzywdy narobisz...[/quote]

Masz swieto racje, jezeli ktos chce se robic tatuaz i nie chce krzywo na niego patrzec za 50 lat to niech se albo nierobi albo robi ale taki ktory bedzie mial dla niego szczegolne znaczenie i taki na ktorego nie bedzie nazekac nawet za 50 lat chocby nawet jak sie zmarszczy lub ostro wyblaknie. Tatuaz to nie jakis tam obrazek ktory jak sie nam nie spodoba to mozna go z latwoscia wyzucic. TATUAŻ TO CZĘŚĆ CIEBIE TO JEST TWÓJ OSOBISTY TALIZMAN ( ZNAK ROZPOZNAWCZY) POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


zombek Dołączył: 20 Kwi 2007 Skąd: Bielsk Podlaski
_________________
Siema z rana jaktam śmietana jakby nie było jest bardzo miło o tej porze każdy wypić sobie może
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pelus"]bo mam pewien problem, taki jaki ma większość młodych ludzi.Pomyślałem, jak będę wyglądał za 50 lat, i czy tatuaż będzie wyglądał nadal tak atrakcyjnie...wydaje mi się że będzie wyglądał beznadziejnie i nie chcę robić sobie na całe życie..proszę o wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają, z góry dziękuję i pozdrawiam[/quote]

Sa tatuaze, ktore schodza po jakims czasie. ALE! Czesto takie tatuaze brzydko schodza, nie rowno, a nawet i zostaje po nich jakis slad. Takze nie polecam "czasowych tatuazy" Pozniej mozesz bardziej zalowac, nizeli bys zrobil prawdziwy tatuaz. A po drugie nie mysl o tym, co bedzie jak bedziesz mial 50 lat, takim tokiem myslenia mnostwo rzeczysobie odmawiasz. Chcesz tatuaz? Zrob go Smile zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gedu
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 12:03 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="gość"]człowieku hyba niewiesz o czym muwisz
ja jestem ciemny w tyh sprawie tatuarzu ale ty to juz przegiencie
a hodzi dokladnie o to ze TAK jest cos takiego zak tatuaż bio ale... tatuatro musi wbić igłe między naskurek a skure właściwą by to zeszło po jakimś tam czasie a nie ma takiego kolesia ktury by zawsze trafił i jak se bio zrobisz a on zejdzie to na jego miejscu ukarze sie w - WYMODEROWANO - kropek kture naprawde hujowo wygląajom więć nie muf ze - bio shodzi po 4 czy 5 latah bo i tak zostaje ślad[/quote]

... nie wierzę o_0

[quote="gość"]p.s. sory za błędy[/quote]

... NIE jest Ci wybaczone : |

Gedu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Cze 25, 2008 11:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pelus"]bo mam pewien problem, taki jaki ma większość młodych ludzi.Pomyślałem, jak będę wyglądał za 50 lat, i czy tatuaż będzie wyglądał nadal tak atrakcyjnie...wydaje mi się że będzie wyglądał beznadziejnie i nie chcę robić sobie na całe życie..proszę o wypowiedzi ludzi którzy się na tym znają, z góry dziękuję i pozdrawiam[/quote]

Jasne, ze sa czasowe tatuaze. Ale niestety jest ogromne ALE. Bowiem czesto te tatuaze, nie schodza calkiem, moze zostac slad po tatuazu, a po drugie nie schodza rowna, najpierw bedzie Ci gdzies z boku schodzilo, po kilku miesiacach z drugiego boku itp itd. Rowniez mozna zostac blizna po tym, zalezy jak tatuazysta Ci taki tattoo zrobi. szczerze sam Ci odradzam tego. Jesli juz chcesz zrobic sobie jakis tatuaz, to zrob cos co wyraza Ciebie, nie wiem, jestes dajmy na to wiecznie szczesliwym czlowiekiem i optymistycznym to zrob cos co to wyrazi, jak jestes dobry w karty i grasz hazardowo to wytatuuj sobie asa, no pomyslow jest wiele a z doswiadczenia wiem, ze jesli zrobic sobie jakis wzorek, ktory Cie nie wyraza, zrobisz sobie bo "podoba mi sie to sobie to wydziaram" zobaczysz, ze bedziesz zalowal i szybko Ci sie znudzi. Fakt, ze kazdy tatuaz sie nudzi, to zrozumiale. Moze jakis tattoo, ktory by wyrazal Twoje zainteresowanie, hobby? piszesz wiersze? wytatuuj sobie pioro a nad nim kropelke tuszu, jestes zawzietym katolikiem? to moze jakis psalm? No setki jak nie tysiace sa pomyslow. Wybierz cos dobrego i madrego. Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post szataannn19
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 11:46 am
Odpowiedz z cytatem

jest mozliwosc zrobienia tatuazu na 5 lat. polega to na tym ze zanika on czasowo. jednak odradzala by, ci taki tatuaz. tez chcialam taki zrobic ale w studiu tatuazu powiedzial mi tatuazysta ze rzadko stosuje sie taki tatuaz z tego wzgledu ze mimo ze tatuaz zniknie po 5 latach to zostaje po nim b;izna. a do reszty mam prosbe jak ktos sie was pyyta o tatuaz na 5 lat to jesli wiecie to odpowiedzcie a nie rozpisujecie ze tatuaz to glupota. mowiles ze zastanawiasz sie jak to bedzie wygladac za 50 lat. ja zanim zrobilam tatuaz na stale tez nad tym myslalam ale doszlam do wnoiosku ze puki jestem mloda to moge go eksponowac a jak juz bede po 50 to bede go zakrywac. jes;li twoj tatuaz ma cos znaczyc to uwazam ze warto go zrobic bo to jest swietna pamiatka

szataannn19
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 9:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]MOŻNA ZROBIC TATUAŻ NA 5 LAT.JEST TO TATUAŻ BIOLOGICZNY.



[/b][/quote]
ja mam taki tatuaż biologiczny na 5lat i cóż.... mam taki jakiś rodzaj skóry,że barwnik w ogóle mi się nie przyjmuje, zrobiłam go sobie parę dni temu i jestem zrozpaczona by nie mówić, że wkó****na.... tyle bólu nic z tego prawie nic barwnika w skórze nie zostało.... zastanawiam się nad takim na stałe przynajmniej z takim nie będzie problemów bo igła idzie głębiej i nie ważne jaką masz skórę, mojemu bratu tak samo wyszło

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 26, 2008 9:23 pm
Odpowiedz z cytatem

oczywisice ze jest cos takiego jak bio tatulaz.
W zaleznosci od twojej skory a szczsegolnie tego jak sie luszczy bedzie sie trzymac.
Od 3 do 5 lat, tak pisza i mowia. Znam soby ktore maja przez 10 lat.
I wcale nie wyglada to zle.
Boli tak samo, robi sie tak samo, tylko plyciej sie wstrzykuje barwniki, apropo ceny okolo 3 razy drozsze.
Malo salonow sie decyduje na to bo 1.dla niektorych jest to haniebnym czynem =)))) 2. wola nie ryzykowac(niezadowolenie klijenta)
Uwazam ze taki tatul;az to bardzo dobre wyjscie dla osob 17-20 lat.
Jezeli Ci sie bedzie podobac nadal, poprostu bedziesz go poprawiac albo jednak sie zdecydujesz na staly.
Warto tez wspomniec o tym ze nie zawsze wszystko wyglada jak z bajki.
Rzeczywiscie czasem bio schodzi bardzo nieregularnie i nie wyglada to estetycznie(chodz napoewno sa jakies na to sposoby-1. poprawic,2.jakies masci peelingi czy cus)
Wiekszosc osob ktore robioa bio decyduja sie po uplywie czasu na staly.
Oprucz tego spotkalam sie z wypowiedziami ze po bio (jezeli ladnie zejdzie barwnik) moze zostac slad.
W zaleznosci od skory moze to byc perlista (podobno ladna) blizna, czasem masz skore gladka jak tylek niemowlecia, ale czasem moze Ci zostac cos w stylu blizny o koloze siniaka....
Ryzyk fizyk, zalezy jak bardzo chcesz miec tatulaz i co Cie do tego popycha.


No i zycze dobrej decyzji, a reszta chamow ktorzy nie maja jakiejs oglednej kultury osobistej na zwyklym forum mowie" LUUUUUzEEER.!"
CiaOO Bambino

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Gru 27, 2008 11:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]oczywisice ze jest cos takiego jak bio tatulaz.
W zaleznosci od twojej skory a szczsegolnie tego jak sie luszczy bedzie sie trzymac.
Od 3 do 5 lat, tak pisza i mowia. Znam soby ktore maja przez 10 lat.
I wcale nie wyglada to zle.
Boli tak samo, robi sie tak samo, tylko plyciej sie wstrzykuje barwniki, apropo ceny okolo 3 razy drozsze.
Malo salonow sie decyduje na to bo 1.dla niektorych jest to haniebnym czynem =)))) 2. wola nie ryzykowac(niezadowolenie klijenta)
Uwazam ze taki tatul;az to bardzo dobre wyjscie dla osob 17-20 lat.
Jezeli Ci sie bedzie podobac nadal, poprostu bedziesz go poprawiac albo jednak sie zdecydujesz na staly.
Warto tez wspomniec o tym ze nie zawsze wszystko wyglada jak z bajki.
Rzeczywiscie czasem bio schodzi bardzo nieregularnie i nie wyglada to estetycznie(chodz napoewno sa jakies na to sposoby-1. poprawic,2.jakies masci peelingi czy cus)
Wiekszosc osob ktore robioa bio decyduja sie po uplywie czasu na staly.
Oprucz tego spotkalam sie z wypowiedziami ze po bio (jezeli ladnie zejdzie barwnik) moze zostac slad.
W zaleznosci od skory moze to byc perlista (podobno ladna) blizna, czasem masz skore gladka jak tylek niemowlecia, ale czasem moze Ci zostac cos w stylu blizny o koloze siniaka....
Ryzyk fizyk, zalezy jak bardzo chcesz miec tatulaz i co Cie do tego popycha.


No i zycze dobrej decyzji, a reszta chamow ktorzy nie maja jakiejs oglednej kultury osobistej na zwyklym forum mowie" LUUUUUzEEER.!"
CiaOO Bambino[/quote]

Zapomniales dodac, ze czesto zostaje slad po taki tatuazu w postaci barwnika albo blizn po iglach


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post sokar
Wysłany: Nie Gru 28, 2008 11:52 am
Odpowiedz z cytatem

nie ma czegos takiego jak tatuaz czasowy. nie wiem skad wy to bierzecie. taki tatuaz 5 letni wyglada jak robota kogos w wiezieniu albo z podworka w piaskownicy.

natomiast jak bedzie tatuaz za 50 lat wygladal a co sie przejmujesz jak,.. po 1 co 2 osoba w tym wieku bedzie miala a po 2 na starosc juz sie nie eksponuje ciala chodzisz grubo ubrany bynajmiej tak ze wszystko zakrywasz. (popatrzcie na waszych dziadkow) po 3 bedziesz otoczony ludzmi ktorym twoj tatuaz nie bedzie robil zadnej roznicy mam na mysli dzieci zone czy meza itd wiec o co tyle halasu.

jak sie tak wachasz to moja rada daruj sobie dziare i po klopocie

sokar
Post lew115 Posty: 9
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Da się to zrobić, ale nie jesteś chyba jeszcze gotów na to. Poczytaj tu:


-- SPAM --www.o-tattoo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=14


Pozdro.


lew115 Dołączył: 23 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 11:43 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="u"]no dobra..jak tam chcesz: NIE. nie można zrobić sobie tatuażu na kilka lat!
chyba ze z henny (niewiem jak to sie pisze), ale to jest chyba na iles tam dni. albo z gum do zucia.

a tak na serio to :

[quote]Nie rob tatuazu, bo sobie krzywdy narobisz...[/quote][/quote]


jacys zryci jestescie, jasne ze są tatuaże na 5 lat pff

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)