MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post karo82 Posty: 5
Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:52 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc.mam pytanie odnosnie tatuazu.tydzien temu tj w czwartek zrobilam sobie tatuaz na stopie.na noc i na czas pracy robie sobie opatrunek z folii.tj smaruje bepanthenem i zawijam folia.oczywiscie gdy jestem w domu sciagam folie zeby tatuaz "sobie pooddychal".caly czas jest natluszczony.ladnie sie goi i nie zrobil sie strupek.no i pytanie.jak dlugo musze tak zawijac folia?nie chce zeby tatuaz haczyl o skarpetke i nie stracil na wartosci tzn kolor itp.czy mozecie mi cos doradzic? czy dobrze robie?a moze ma ktos jakas inna propozycje zeby chronic tatuaz poki sie do konca nie zagoi? pozdrawiam
Smile


karo82 Dołączył: 01 Kwi 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:14 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="karo82"]czesc.mam pytanie odnosnie tatuazu.tydzien temu tj w czwartek zrobilam sobie tatuaz na stopie.na noc i na czas pracy robie sobie opatrunek z folii.tj smaruje bepanthenem i zawijam folia.oczywiscie gdy jestem w domu sciagam folie zeby tatuaz "sobie pooddychal".caly czas jest natluszczony.ladnie sie goi i nie zrobil sie strupek.no i pytanie.jak dlugo musze tak zawijac folia?nie chce zeby tatuaz haczyl o skarpetke i nie stracil na wartosci tzn kolor itp.czy mozecie mi cos doradzic? czy dobrze robie?a moze ma ktos jakas inna propozycje zeby chronic tatuaz poki sie do konca nie zagoi? pozdrawiam
Smile[/quote]

Zadnej foli nie nakladaj. Folie mozna nalozyc na czas powrotu do domu. Pozniej jest ona nie potrzebna. Kiedys pewne studio powiedzialo mi, ze folie trzeba nosic az do konca wygojenia sie tatuazu SHIT! BZDURA! Smile w ogole nie nosilem foli ani moi klienci bo im odradzam i tatuaze wygladaja super Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 5:41 pm
Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za rade Very Happy .tylko tak sie zastanawiam czy jesli zdejme folie to czy tatuaz bedzie sie ladnie goil.chodzi mi o to czy skarpetka nie bedzie draznila tatuazu? (bo troche jest za zimno by chodzic bez he he) i czy bedzie dalej ladnie sie goil? bo wydaje mi sie ze folia w pewnym sensie ochrania go przed otarciami o ubranie.moze to glupie ale trochce mnie to nurtuje.zalezy mi aby koncowy efekt byl jak najlepszy

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:34 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]dzieki wielkie za rade Very Happy .tylko tak sie zastanawiam czy jesli zdejme folie to czy tatuaz bedzie sie ladnie goil.chodzi mi o to czy skarpetka nie bedzie draznila tatuazu? (bo troche jest za zimno by chodzic bez he he) i czy bedzie dalej ladnie sie goil? bo wydaje mi sie ze folia w pewnym sensie ochrania go przed otarciami o ubranie.moze to glupie ale trochce mnie to nurtuje.zalezy mi aby koncowy efekt byl jak najlepszy[/quote]

owszem ochrania ale tatuaz moze Ci sie "zagotowac". Najlepiej wez wolne od pracy i pozwol sie tatuazowi zagoic :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post karo82 Posty: 5
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 11:44 am
Odpowiedz z cytatem

ok dzieki wielkie.wolnego niestety nie wezme Sad ale odpuszcze sobie juz folie.dzieki za zainteresowanie tematem i pozdrawiam Very Happy


karo82 Dołączył: 01 Kwi 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 8:37 pm
Odpowiedz z cytatem

okej Smile Przy okazji zapraszam Cie na moje forum www.tatuaze-pila.wxv.pl Pozdro :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)