MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 5:18 am
Odpowiedz z cytatem

to zdecydowanie za duzo, max takiego tattoo to 200 zl, z tego co wiem za wejscie do studia i poczatek w zaleznosci od regionu to okolo 100 zl jako ze tatuaz nie jest zbyt duzy to mysle ze w 15o mozna by sie zamknac... kwestia tatuatora, czasem niektorzy cenia sie wysoko niestety nie zawsze jest to adekwatne do rezultatu pracy... sa z powolania i sa dla kasy Smile jak wszedzie i ze wszystkim.


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:46 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="W4MP"]Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

[URL=-- SPAM --imageshack.us][img]-- SPAM --img143.imageshack.us/img143/6443/moj1ra.jpg[/img][/URL][/quote]

Musisz wiedziec jedno. Zalezy w jakim stydiu robisz. Jesli studio istnieje bardzo dlugo na rynku i cieszy sie wieloletnia owocna i nieskalana opinia to na pewno maja drozsze ceny. Ale 250zl nie wydaje mi sie byc wygurywana cena. ps. zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 4:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="W4MP"]Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

[URL=-- SPAM --imageshack.us][img]-- SPAM --img143.imageshack.us/img143/6443/moj1ra.jpg[/img][/URL][/quote] Witaj ja zaplacilem za swoj 50 zl piec znaczkow kanji

Gość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 9:15 pm
Odpowiedz z cytatem

To jest według mnie normalna cena. dobre studio napewno ma drożej. Jezeli to studio ma w galerii naprawde dobre prace to ta cena jest wporządku...jezeli studio jest nowe, zdecydowanie za duzo. chociaz lepiej dać wiecej i byc pewnym ze bedzie dobrze, a nie dac 50 zl u kumpla tak jak kolega wyzej i liczyc sie z mozliwoscia ze do konca zycia bedzie sie chodzilo z czarna kupa na rece ... :] pozdro


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 8:57 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="W4MP"]Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

[URL=-- SPAM --imageshack.us][img]-- SPAM --img143.imageshack.us/img143/6443/moj1ra.jpg[/img][/URL][/quote]


Wg mnie i tak malo od Ciebie zarzadal


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Fiszu
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 9:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt wykonania tatoo na całej długości pleców. Od łopatek do krzyża. Szerokość nie wiem jaka by to była bo ma być to smok a dokładnie takie coś jak na obrazku.Jeszcze nie wiem którego wybiorę. Wiem, że będzie drogo ale chciałbym wiedzieć. z góry dzięki za pomoc.
-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b97940b976513ac.html

Fiszu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 11:48 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Fiszu"]Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt wykonania tatoo na całej długości pleców. Od łopatek do krzyża. Szerokość nie wiem jaka by to była bo ma być to smok a dokładnie takie coś jak na obrazku.Jeszcze nie wiem którego wybiorę. Wiem, że będzie drogo ale chciałbym wiedzieć. z góry dzięki za pomoc.
-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b97940b976513ac.html[/quote]


Oj duzo Smile masz na mysli jednego smoka? Pamietaj, ze kolory sa cenione podwojnie, czyli jakies 2 tys bys zaplacil


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:34 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="W4MP"]Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

[URL=-- SPAM --imageshack.us][img]-- SPAM --img143.imageshack.us/img143/6443/moj1ra.jpg[/img][/URL][/quote]


a co oznacza ten wybrany przez Ciebie napis Wink ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 9:44 pm
Odpowiedz z cytatem

O dziz, ja jestem wlasnie w trakcie robienia tatoo, na ledzwi. Kontury juz mam . CAly bedzie kosztowal w granicach 300zl, a wymiary to ,jakby to okreslic-cala ledzwiajakos 30zm szerokosci, od lewego boczku az po prawy , wysokosc okolo 13cm....no i jak wspomnialam place 300zl... tatoo cieniowany, robota rozlozona na tury-koles ostatnio juz siedzial przy nim 3h, i bedzie siedzial jeszcze dluzej z cieniowaniem bo kiepsko siada mi tusz . Uwazam ,ze troche zdzierwstwo...nawet napewno. Pooozdrawiam Smile[/quote]

A ode mnie za takie coś bez cieniowania i nie taki szeroki tylko tymczasowy 250...

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 4:57 pm
Odpowiedz z cytatem

właśnie chciałam sobie zrobić...ale jako że nie pracuje to chce żeby było jak najtaniej...nie wiecie może gdzie blisko Żyrardowa? 50 km od Warszawy? Plis pomóżcie mi...

Gość
Post faraon
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 12:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="as"]ja zapraszam do Wrocka zrobie za free Laughing bo sie ucze narazie i nemam na kim cwiczyć

pozdro[/quote][list]
nadal robisz te dziary mieszkam we wrocku i potrzebowal bym dziarke na lydce odezwij sie gg 13664838 dogadamy sie co do ceny i projektu [/list:u]

faraon
Post piona
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 1:00 pm
Odpowiedz z cytatem

posluchaj bezwzgledu na to jak duzy wzor to taki sam koszt materialu igiel farby itp.ja bym za to wziol okolo 250 do 300.pytanie czy wytrzymasz tak pod bicepsem miejsce bolace pozatym ciezkie do tatuowania.jezeli coniektorzy kupuja chinskie maszynki po 100 zloty to zrobia to za 2 paczki ale jezeli ktos inwestuje w sprzet to potem to kosztuje.niewziol drogo jesli sie zdecydowales ale jak bedziesz zadowolony to domagaj sie znizki przy kolejnym tatuowaniu.pozdrawiam

piona
Post piona
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 1:04 pm
Odpowiedz z cytatem

ledzwie rozlozone na tury?????????sory ale wzor cieniowany na ledzwiach o takiej wielkosci jak mowisz to jest na 2 godz roboty.sory ten koles to dziabie to igla do szycia sory za porownanie.w ciagu 3 godz robi sie wzor wielkosci kartki A4 w cieniach itp

piona
Post SLIMAK Posty: 6
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 4:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam podbij do Bydgoszczy zrobimy za 120


SLIMAK Dołączył: 12 Wrz 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post oski36łódz
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

ludzie jak coś ma być dobrze zrobione to musi kosztować jak chcecie mieć burak to proszę jak coś to mam kolegę który robi zarąbiście i nie jest aż tak drogi

oski36łódz
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)