MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 6:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam chce zrobic tatulaż i mam pewien dylemat z nim bo mam 2 pomysly na miejscie ale brak wzorow.
1 na przedramieniu jakis napis z znaczeniem
2 na kregosłupie na wysokosci lopatek jakis znak chinski tylko jaki tez z znaczeniem tylko nie jakims glupim.
dzieki za pomoc z gory;)

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam chce zrobic tatulaż i mam pewien dylemat z nim bo mam 2 pomysly na miejscie ale brak wzorow.
1 na przedramieniu jakis napis z znaczeniem
2 na kregosłupie na wysokosci lopatek jakis znak chinski tylko jaki tez z znaczeniem tylko nie jakims glupim.
dzieki za pomoc z gory;)[/quote]


Kurczak 5 smakow. Co za idioci pisza takie posty?! Holy Shit... Skoro nie wiesz jaki zrobic sobie tatuaz, to poczekaj az do tego dorosniesz, bo nawet poprawnie slowo TATUAZ nie umiesz napisac. Skoro Ty nie jestes zdecydowany, to dlaczego ktos ma decydowac kawalkem Twojej skory?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post admin1203 Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 2:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]Witam chce zrobic tatulaż i mam pewien dylemat z nim bo mam 2 pomysly na miejscie ale brak wzorow.
1 na przedramieniu jakis napis z znaczeniem
2 na kregosłupie na wysokosci lopatek jakis znak chinski tylko jaki tez z znaczeniem tylko nie jakims glupim.
dzieki za pomoc z gory;)[/quote]


Kurczak 5 smakow. Co za idioci pisza takie posty?! Holy Shit... Skoro nie wiesz jaki zrobic sobie tatuaz, to poczekaj az do tego dorosniesz, bo nawet poprawnie slowo TATUAZ nie umiesz napisac. Skoro Ty nie jestes zdecydowany, to dlaczego ktos ma decydowac kawalkem Twojej skory?[/quote]


właśnie haha albo zrób sobie kurczak słodko kwaśnyha ha ha

admin1203 Dołączył: 17 Paź 2018
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)