MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Mirmił
Wysłany: Sro Sie 18, 2004 11:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Domyślam się, że był ten temat, może nawet kilka razy, ale nie wiedziałem gdzie szukać i co w wyszukiwarce wpisywać, więc zakładam nowy topic (tak, wiem, idę na łatwiznę Wink ).
Chodzi o to, ze gadałem z jednym typem, który pracuje (właściwie to pracował) w studio Tatuażu. No i on mówił, że podobno na jakimś konwencie, czy czymś takim, dla ludzi z branży tatuażowej, we Francji, zaprezentowano jakieś magiczne coś (dokładniej to były jakieś podskórne zastrzyki), które podobno niemalże "na oczach" znikały tatuaże!
Słyszeliście coś o tym? Możecie potwierdzić?Ogólnie powiedzcie/napiszcie coś o znikaniu tatuaży (ale chodzi o o że to ja przykłądowo chcę go zniknąć,a nie, ze on tak sam se znika Wink

PS. Nie mam żadnej kłopotliwej dziary, która po pijaku wydawała się zabawna, a potem mi się śmiać przestało, jak z bolącą głową obudziłem się z wulgarnym napisem/rysunkiem na twarzy. Nie, to nic z tych rzeczy Wink Laughing
Pozdrawiam

Mirmił
Post Radar
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 3:57 pm
Odpowiedz z cytatem

No nie wyrobię, co za spotkanie Shocked

pzdr

Radar
Post kony
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 2:24 pm
Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o znikanie to David Coperfield kiedyś zniknął Statuę Wolności w NYC, a jeden koleś z Warszawy opracowywał plan zniknięcia kolumny Zygmunta - pogadaj z nim może ci pomoże

kony
Post Mirmił
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 7:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Oi! Radarku, Oi! Laughing

Kony- cóż za wysublimowane poczucie humoru, boki zrywać, uśmiałem się, jak norka Twisted Evil

Ponawiam pytanie Smile

Mirmił
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 9:31 am
Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie przyłączyć się do pytania: czy istnieje preparat, który wstrzyknięty pod skórę albo dożylnie powoduje zniknięcie tatuażu?Panowie dziargacze, wiecie coś na ten temat?


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Mrml
Wysłany: Nie Sie 29, 2004 8:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Spoko spoko, zaraz Kony Ci odpowie jakimś wybornym żarciekiem i wszystko stanie się jasne Razz Wink Laughing

Mrml
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 10:13 am
Odpowiedz z cytatem

Znają się na tatuażach jak świnia na gwiazdach.


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post fenix
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Można zadziargać istniejący tatułaż kwaskiem cytrynowym i dziara zinika,lub jak ktoś chce zostaje jeszcze kalia i pumeks Laughing Laughing Razz Twisted Evil Very Happy

fenix
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)