MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post spoonman
Wysłany: Pią Paź 15, 2004 6:21 am
Odpowiedz z cytatem

czy ktos moze mi napisac na jakiej zasadzie "dziala" tatuaz?
jak to wyglada? dlaczego tusz jest pod skora, jak dziala maszynka (chodzi mi tylko o to jak robi tatuaz) itd.
bylbym wdzieczny za odpowiedz bo ostatnio mnie to bardzo meczy Laughing

spoonman
Post krab
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 9:44 am
Odpowiedz z cytatem

Exclamation jak niwytlunacze to nusisz zobaczyc.tusz sie wbija pod skure poto rzeby to zostalo a nie zmylo sie.maszynka robi dziare tak rze igla wbija i wyciąga sie itd.[/i][/b]

krab
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 9:31 am
Odpowiedz z cytatem

ej jak odbijac wzory na skurze tego niewiem i musze sie meczyc z dlugopisem a niezawsze wyjdzie tak jak trzebi i od nowa.mugl by ktos to opisac

Gość
Post filo Posty: 23
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 9:39 am
Odpowiedz z cytatem

[b]Czołgiem!!!
Najlepiej odbijać wzór wcześniej naniesiony na kalke hektograficzną możesz ją znaleźć na allegro lub u tatoza na stronie w sklepie chris i tattoz.
Odrysowujesz wzór z kartki na kalkę ,wycinasz smarujesz skórę old spicem po uprzednim zdezynfekowaniu i ogoleniu miejsca tatuowanego,czekasz chwile aż troche przeschnie przykładasz wzór z kalki po odbiciu czekasz chwile do lekkiego przeschnięcia smarujesz wazeliną i już. Twisted Evil [/b]


filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post EwKa Posty: 4
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 12:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Nieco dziwne pytanie, ale skoro Ci to tak dreczy..

tak jak moj przedmowca powiedzial, tusz wprowadzany jest pod skore aby nasz wzor byl trwaly, dlatego tez potem kazdy tatuaz delikatnie zmienia kolor, bo jest to zalezne od pigmentu zawartego w skorze. A jak maszynka dziala? facet po co Ci to ? Zawsze mi sie wydawalo ze podczas tatuowania lepsza jest nieswiadomosc, ale jesli chcesz ..
maszynka ma dosc duzy skok ( tzn. ruch igly w gore i w dol) jednak tatuazysta wprowadza ja tylko na odpowiednia glebokosc, takze nie taki diabel straszny jak go maluja Very Happy

EwKa Dołączył: 18 Sie 2004 Skąd: Lubin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post EwKa Posty: 4
Wysłany: Sob Paź 30, 2004 12:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Nieco dziwne pytanie, ale skoro Ci to tak dreczy..

tak jak moj przedmowca powiedzial, tusz wprowadzany jest pod skore aby nasz wzor byl trwaly, dlatego tez potem kazdy tatuaz delikatnie zmienia kolor, bo jest to zalezne od pigmentu zawartego w skorze. A jak maszynka dziala? facet po co Ci to ? Zawsze mi sie wydawalo ze podczas tatuowania lepsza jest nieswiadomosc, ale jesli chcesz ..
maszynka ma dosc duzy skok ( tzn. ruch igly w gore i w dol) jednak tatuazysta wprowadza ja tylko na odpowiednia glebokosc, takze nie taki diabel straszny jak go maluja Very Happy

EwKa Dołączył: 18 Sie 2004 Skąd: Lubin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)