MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:48 pm
Odpowiedz z cytatem

jak najlepiej zrobic kolke? struna od gitary dobrze naostrzona, czy cieniutka igla zakupiona w aptece? nastepnie - > Jaki silniczek do amatorskiej maszynki i zasilacz najlepiej ?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 5:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]jak najlepiej zrobic kolke? struna od gitary dobrze naostrzona, czy cieniutka igla zakupiona w aptece? nastepnie - > Jaki silniczek do amatorskiej maszynki i zasilacz najlepiej ?[/quote]

bleee człowieku nie lepiej troche poczekać i kupić normalną? polowe warunki struna od gitary ? o jaa podziwiam Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 5:43 pm
Odpowiedz z cytatem

wiesz, jesli ktos jest dobrym tatuazysta to i takim czyms zrobie profesjonalny tatuaz Wink

Gość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 10:10 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wiesz, jesli ktos jest dobrym tatuazysta to i takim czyms zrobie profesjonalny tatuaz Wink[/quote] HALO!!! mamy chyba 21 wiek tak?! Koles ja nie pracuje ale na maszynke kilka zlotych dalam rade nazbierac! kilka fajek mniej... piwko tez moze wystarczyc jedno a nie 5 i juz masz cos odlozone!! no chyba zes sadysta masz satysfakcje z krzywdzenia kogos... Rolling Eyes


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 5:49 pm
Odpowiedz z cytatem

no i? Moze ja wole recznie pracowac niz ulatwiac sobie prace maszynka? Co z tego ze mamy 21 wiek? to kazdy musi isc za technologia? A kupienie samej maszynki kosztuje okolo 300-500zl wiec to nie jest kilka fajek i piw mniej. nastepnie jak kupisz maszynke to musisz dokupic inne pierdolki, laczny koszt zakupu profesjonalnego sprzetu do tatuowania wynosi okolo 1 tys zl . No chyba ze kupilas badziew nie maszynke Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 9:24 am
Odpowiedz z cytatem

Do twojej wiadomosci! Maszynke mam dobrej jakosci i szczerze mowiac dalam za nia troche wiecej niz ci sie wydaje. A co do "Moze ja wole recznie pracowac niz ulatwiac sobie prace maszynka? " to nie ma zadnych zastrzezen bo mozna i tak. Niektozy tatmajstrowie pracuja w podobny sposob np. Colin Dale tatuuje igla osadzona w kosci ALE!! robi to profesjonalnymi jednorazowymi iglami a NIE! kawalkiem struny gitarowej!!! Czlowieku pomysl trochezamiast wypisywac takie bzdury!!! Moze mi jeszcze napiszesz ze sterylizujesz te swoje "igly" moczem?? Very Happy I tak od siebie... moze zamiast strun od gitary wezmiesz od kontrabasu bo grubsze Twisted Evil ..."serdecznie" pozdrawiam....


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 9:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Salome87"]Do twojej wiadomosci! Maszynke mam dobrej jakosci i szczerze mowiac dalam za nia troche wiecej niz ci sie wydaje. A co do "Moze ja wole recznie pracowac niz ulatwiac sobie prace maszynka? " to nie ma zadnych zastrzezen bo mozna i tak. Niektozy tatmajstrowie pracuja w podobny sposob np. Colin Dale tatuuje igla osadzona w kosci ALE!! robi to profesjonalnymi jednorazowymi iglami a NIE! kawalkiem struny gitarowej!!! Czlowieku pomysl trochezamiast wypisywac takie bzdury!!! Moze mi jeszcze napiszesz ze sterylizujesz te swoje "igly" moczem?? Very Happy I tak od siebie... moze zamiast strun od gitary wezmiesz od kontrabasu bo grubsze Twisted Evil ..."serdecznie" pozdrawiam....[/quote]

Po 1 wiecej kultury dziewczynko. Po drugie kazdy profesjonalista byl amatorem, ktory nie umial tatuowac, wzielas to w ogole pod uwage? Myslisz, ze struna od gitary nie da zrobic sie porzadnego tatuazu? To sie grubo mylisz i masz plytka wiedze. A sterylizacji igly nie uzywam, bo po co, skoro zmieniam zawsze na nowa? Smile oj dziewczynko Cool Temat uwazam za zamkniety. A po drugie nie rozumiesz tresci tego dzialu, bo tutaj chodzi o pomoc a nie obrazanie. Jeszcze jedna jakas oblega i pisze do admina Smile To na tyle.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

W sumie dam Ci szansze na kulturalna wypowiedz. Nie moge lekcewazyc takich osob jak Ty Cool Zanim dorobie sie profesjonalnego sprzetu, to moze zaradzisz jaki silniczek jest nalepszy i zasilacz do amatorskiej maszynki?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Salome87 Posty: 19
Wysłany: Sro Sty 23, 2008 12:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]W sumie dam Ci szansze na kulturalna wypowiedz. Nie moge lekcewazyc takich osob jak Ty Cool Zanim dorobie sie profesjonalnego sprzetu, to moze zaradzisz jaki silniczek jest nalepszy i zasilacz do amatorskiej maszynki?[/quote] ...kurcze ales wspanialomyslny! A co do amatorow to sama wiem jak to jest gdy nikt nie chce ci nic powiedziec ani pomoc. Jesli poczules sie urazony to musze cie przeprosic ale nic nie poradze ze gdy slysze o samorobkach to podnosi mi sie cisnienie. Prawda jest taka ze przez tatuaz robiony samorobka omalo nie stracilam kumpla, ta maszynka tez miala "igle" ze struny od gitary... Nie przecze za mozna tatuowac taka maszynka ale zastanowmy sie czy pozniejsze konsekwencje sa tego warte! Jesli napiszesz mi ze zminiajac strune mozna byc pewnym bezpieczenstwa to bede miala wrazenie ze nie wiesz nic o mozliwosciach zarazenia kogos jakims chorubskiem... A co do dzialu to owszem; na nim mamy udzielac sobie porad ale i pytania i problemy musza byc odpowiednie. Raczej nikt ci nie poda jak zrobic samorobke, a to dlatego ze tatuujac taka maszynka nie mozna byc pewnym takiej higieny i bezpiczenstwa jak przy oryginalnej maszynce. A tak z innej beczki; jakiego tuszu urzywasz? Wink


Salome87 Dołączył: 30 Gru 2007
_________________
Salome... grzesznica?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

mam na swojej stronie opisane jakich najlepiej uzywac tuszy "amatorskich" jestes na niej zarejestrowana www.tattoo.vdd.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 2:56 pm
Odpowiedz z cytatem

gdzie na tej swojej stronie masz te wyjaśnienia?.............hehehe, pomiędzy rozklapiuchami ?
Zaraz mi będziesz płakał że bez kultury i chamsko się Ciebie czepiam, ale NIE ! - uswiadomię Cię, odnalazłem swoje powołanie - gnębienie ściemniaczy. Ty jako sztampowy przykład miałeś po prostu niefart że się nawinąłeś, nawet jeśli wątek jest martwy od przeszło pół roku - tym perełka ładniej świeci na tle naszych ostatnich dyskusji Wink
Ok, jazda:
Po pierwsze, proszę wytłumacz zasadność swojego stwierdzenia że "każdy profesjonalista był amatorem" - w jakim kontekscie to piszesz?. W domyśle, że każdy popierdalał struną, bądź sępił kasę na bezpieczny sprzęt, ostrzył strunki i rozbijał magnetofony? - otóż jak już nieraz, ośmielę się powiedzieć że pierdolisz bzdury i nie masz pojęcia o co w tatuażu chodzi.
Po drugie - uzasadnij proszę, skąd masz taką pewność, że struną da się zrobić poprawny tatuaż. Widziałeś kiedyś w ogóle poprawny tatuaż? Proszę rozwiń myśl, albo pochwal się nam jakich chorób się nabawiłeś a jakich uniknąłeś dzięki wymianie struny.....Smile
A po trzecie - skoro jesteś takim orędownikiem "ręcznej roboty" i podważasz zasadność zakupu profesjonalnej maszynki argumentując wysoką ceną, lub w przypadku zakupu tańszego - marną jakością maszynki, to po co kilka miesięcy później kupujesz hujową chińską maszynę (za 112 zł z allegro jak mniemam)?

Ot tak sobie to wszystko piszę bo forum coś nieruchawe, a chętnie podyskutuję z jakimś profesjonałem Wink

Acha.........choć może od tego powinniśmy zacząć - zanim postraszysz mnie adminem ( który i tak w dupie ma co się tu dzieje już od jakichś 2 - 3 lat), powiedz mi - ile masz lat? Postaram sie poziom dopasować, bo czasami twoje posty poziomem skłaniają do oceny na coś pomiędzy 10 a 13 lat.....


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 6:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="no name"]powiedz mi - ile masz lat? Postaram sie poziom dopasować, bo czasami twoje posty poziomem skłaniają do oceny na coś pomiędzy 10 a 13 lat.....[/quote]

Cool ja obstawiam 16max:)zbieramy zakłady??


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post no name Posty: 41
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 7:15 am
Odpowiedz z cytatem

eeeeeeeee tam 16.....
Mam w tym wieku szwagra - jest poważniejszy z 10 razy. Ja nadal obstawiam max 14. Stawiam...........rurę od Karola fi 16mm radełkowaną, dostałem kiedyś od Balu i leży............ niech będzie zabawa Smile, wchodzisz? Wink
Marek , ty bodajże ze Skawiny jesteś czy się mylę?
Pozdrawiam


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Sie 08, 2008 6:26 pm
Odpowiedz z cytatem

pewnie ze wchodze:)niestety nie ze Skawiny:)z czestochowy jestem ale obecnie na wygnaniu zyje w UK! Evil or Very Mad


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post szary20
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 12:52 pm
Odpowiedz z cytatem

alora siema przeczytalem caly temat i mam z was wszystkich zwale^^ zauwazcie z tego co wiem mowie bo sam mam taki tatuaz robiony kolka skladala sie ona z silniczka z walkmena ktory sie obkreca do tego masz zabadke i drucik ktory sie kreci do okola lecz porusza sie igla w dol i w gore do tego drucika nie wzne z czego zrobiony najlepiej z nierdzewki doczepiona nie na stale igla albo ta jak mowia struna od gitary^^ heh dobre zauwazcie tez ze co wy pierdolicie choroby ok a co to za problem jest wypazyc 10 razy igle?? albo nagrzac ja do czerwieniosci?? i po sprawie najwazniejsze jest to jakiego tuszu uzywasz jak to robisz normalnym tuszem od dlugopisow lub piura to brawo za intiligencje^^ kazdy tusz jest wjakims stopniu niebezpieczny ale bez przesady sam teraz pracuje nad taka kolka i jakbym mial komus robic tatuaz to napewno bym tego nie robil o wiem jakie jest ryzyko robie ja tylko do uzytku wlasnego moja konstrukcja bedzie tak wygladala :
-Silnik od walkmena
-zamiast dlugopisu czy czegos tam szwagier mi robi mocowanie rurke tak jak dlugopis z nierdzewki
-zadnych akumulatorow - wole sobie na baterie zrobic^^
-od silniczka zabadka doczepiona do niej mala spiralka z jakiegos tam druciku a do niej drut ktury bedzie szedl przez ta nierdzewke a do tego drucika doczepiana igla ktora bedzie wypalana 100 razy przed robieniem czego kolwiek [ troche pomysl jak zrobic kolke ]
Tylko mowie rob to na sobie albo na kroliku doswiadczalnym bo nie gwarantuje bezpieczenstwa i zawsze inwestuj w rekawiczki gumowe takie jakie maja w szpitalu bo to nieznaczy ze przez dotyk dloni nie mozesz sobie czegos zrobic aa i igla powinna wchodzic w skore conajmniej na 1 mm nie wiecej!!! bo zostanie Ci blizna i zawsze smaruj to kremem po zrobieniu tatoo Powodzenia
a jak ktos chce zebym zrobil mu tatuaz to bardzo chetnie ale wykonam to w ten sposob: - WYMODEROWANO - wam wydziergam ^^ hahaha no dawaj kolo ten ktory mowisz ile taten moze miec lat co ty na to?? bo widze ze kozak jestes xD ja mu obstawiam - WYMODEROWANO - wie ile moze 18 moze 20 moze 10 ale to ze ktos sie wypowiada wtaki a nie inny sposub to nic nie znaczy ze moze miec 10 lat poprostu brak wykrztalcenia;) ja mam 20 i tez pisze moze jak on Pozdrawiam...

szary20
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)