MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mariusz83 Posty: 7
Wysłany: Nie Mar 09, 2008 11:14 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc ,mam takie pytanie niedawno nabylem zestaw do tatuazu posiada on dwie maszynki po podlonczeniu jedna wolno pracuje a ta druga szybko, ktura do czego sluzy?? Question


mariusz83 Dołączył: 09 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 1:06 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="mariusz83"]czesc ,mam takie pytanie niedawno nabylem zestaw do tatuazu posiada on dwie maszynki po podlonczeniu jedna wolno pracuje a ta druga szybko, ktura do czego sluzy?? Question[/quote]

po co kupiles zestaw skoro niewiesz do czego słuzy ? oby dwie mozesz przestawic tak zeby szybko pracowaly albo wolno Smile szybkie bicie czyli mocniejsze, szybsze poruszanie igłą Smile szybka praca Razz a wolno to juz sam powinienes pomyslec. Smile pozdro

Gość
Post mariusz83 Posty: 7
Wysłany: Pon Mar 10, 2008 7:52 pm
Odpowiedz z cytatem

sluchaj chlpaku dziabie od jakis 5 lat oczywiscie nie codziennie dopiero tera sie dorobilem maszynki ,caly czas dziabalem maszynka wlasnej roboty ,a ta co mam teraz to sie czuje jak bym zaczynal dziabac ,wsystko wychodzi inaczej ,a wien pytam sie bo niewiem ,ma jeszcze pare innych pytan ale widze ze raczej nikt tu mi niepomoze


mariusz83 Dołączył: 09 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 10:27 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="mariusz83"]czesc ,mam takie pytanie niedawno nabylem zestaw do tatuazu posiada on dwie maszynki po podlonczeniu jedna wolno pracuje a ta druga szybko, ktura do czego sluzy?? Question[/quote]


Musisz ja ustawic. Nie wszystkie profesjonalne maszynki sa juz ustawione. Kazdy ustawia maszynke indywidualnie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

jak bym tej maszynki mnie ustawial nieda sie tak samo ustawic jedna pracuje duzo wolniej od drugiej znajomy mowil ze jedna jest do konturu druga do cieniowania i wypelniania i sie w tym wszystkim pogubielem heheh Laughing

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 11, 2008 1:39 pm
Odpowiedz z cytatem

jak bym tej maszynki mnie ustawial nieda sie tak samo ustawic jedna pracuje duzo wolniej od drugiej znajomy mowil ze jedna jest do konturu druga do cieniowania i wypelniania i sie w tym wszystkim pogubielem heheh Laughing

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 10:02 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]jak bym tej maszynki mnie ustawial nieda sie tak samo ustawic jedna pracuje duzo wolniej od drugiej znajomy mowil ze jedna jest do konturu druga do cieniowania i wypelniania i sie w tym wszystkim pogubielem heheh Laughing[/quote]

Nowa maszynke trzeba zawsze ustawiac. Chyba, ze zostala juz wczesniej ustawiona. Teraz maszynki do tatuowania sa dokontur, cieniowania i wypelniania w jednej maszynce. Oczywiscie trzeba pamietac o iglach jakie i do czego. Maszynka warta 300zl nadaje sie juz do kontur cieniowania i wypelniania.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mariusz83 Posty: 7
Wysłany: Sro Mar 12, 2008 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

ten zestawik zakupilem w stanach ale juz widialem na alegro podobny, on mniej wiencej wyglonda tak [img][img]-- SPAM --i28.tinypic.com/1z3m845.jpg[/img] tylko jedna ma czerwona oslone na zwojach a druga czarna . mam jeszcze jedna maszynke od hermesa (asg) sam je produkuje, niewiem czy wiesz o kim mowie ,a co do igiel , to jak by ci to nie robilo problemu jak bys mi podpowiedzial ktura do czego dzieki z gory Laughing [/img]


mariusz83 Dołączył: 09 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 11:11 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="mariusz83"]ten zestawik zakupilem w stanach ale juz widialem na alegro podobny, on mniej wiencej wyglonda tak [img][img]-- SPAM --i28.tinypic.com/1z3m845.jpg[/img] tylko jedna ma czerwona oslone na zwojach a druga czarna . mam jeszcze jedna maszynke od hermesa (asg) sam je produkuje, niewiem czy wiesz o kim mowie ,a co do igiel , to jak by ci to nie robilo problemu jak bys mi podpowiedzial ktura do czego dzieki z gory Laughing [/img][/quote]

Mam nadzieje, ze wiesz na jaka glebokosc wbijac igle? Do kontur moze byc 3 igly polutowane na orkaglo (okragly dziub do tego) W zaleznosci jaki chcesz uzyskac gruby kontur. Nastepnie co do wypelniania, zebys sie nie narobil mozesz uzywac 10 igiel poutowanych na okraglo, badz kolo 7 na plasko. Cienie najlepiej robic polutowanymi na plasko. Nie wiem co inni napisza na ten temat, bo zapewne kazdy robi inaczej. Wiec niech sie wypowiedza jeszcze kilka osob, iloma iglami robia kontury, cienie i wypelnienia, czy lepiej na plasko czy na okraglo. Takze wypowiadajcie sie, bo chlopak potrzebuje pomocy
Ps.jesli napisalem cos zle to niech ktos mnie poprawi


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mariusz83 Posty: 7
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 8:55 pm
Odpowiedz z cytatem

dzieki wielkie za pomoc juz pare dziabek wykonalem ta maszynka a z iglami to i tak myslalem jak ty napisales tylko sie tera bardziej upewnilem ,a to jedna z dziabek ktura wykonalem nowa maszynka (ocencie) [img][img]-- SPAM --i32.tinypic.com/10o32f9.jpg[/img] tera ma jeszcze dozucanego tribala[/img]


mariusz83 Dołączył: 09 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:28 am
Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze wykonales tatuaz Smile No ale zebys nie spoczal na laurach to jeszcze musisz sie trochu nauczyc Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mariusz83 Posty: 7
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 4:43 pm
Odpowiedz z cytatem

dziki nibbuj sie niespoczne wiem ze jeszcz musz sie duzo nauczyc Laughing jeszcze tylko musze nauczyc sie dobierac igielki do cieniowania i tusz zmieniec bo mi wyblaka jak na blache robie Wink


mariusz83 Dołączył: 09 Mar 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post miras tattoo
Wysłany: Pon Cze 23, 2008 11:31 am
Odpowiedz z cytatem

jak to jest dobrze wykonany tattoo to ja jestem hernandez,przeciez to smietnik.na kartce najpierw rysuj kolego.

miras tattoo
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 9:34 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="miras tattoo"]jak to jest dobrze wykonany tattoo to ja jestem hernandez,przeciez to smietnik.na kartce najpierw rysuj kolego.[/quote]


Najlepiej krytykować kogos
skoro Ty robisz tattoo to licz sie z tym ze ty tez zaczynałes od poctaw i robiłes lipe
a tak pozatym to to mi sie nawt podoba
Ps; jak nie robisz tatuazy to sie nie wypowiadaj

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="miras tattoo"]jak to jest dobrze wykonany tattoo to ja jestem hernandez,przeciez to smietnik.na kartce najpierw rysuj kolego.[/quote]


Mialem na mysli to, ze jak na poczatkujacego tatuazyste, ktory wykonal zaledwie kilka tatuazy to nie idzie mu zle. Nie ma rewelacji, ale inni ktorzy tatuuja od 3 lat amatorsko zrobili by masakryczna kaszane a u niego cos jest widac, ze powoli daje rade


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)