MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Prosze tylko o rady profesjonalistow - amatorom dzialajacym w domu - DZIEKUJE.

Spotkalem sie z roznymi radami o dbanie tatuaz i trapi mnie jeden watek. Czy po zrobieniu tatuazu musi byc nalozona folia? I czy folia ma byc tak zalozona, ze miejsce tatuowania jest scisniete, czy moze luzno folia nalozona? I jak to musi byc folia? Nastepnie jak dlugo taka folie nosic? Wiem ze trzeba ja czesto zmieniac na nowa, czysta, ale inni mowia, ze 2-3 dni, inni ze 2 godziny po zrobieniu tatuazu a jeszcze inni (znane studio) powiedzialo mi ze do 8 dni Smile wiec jak to jest z ta folia? Czy po prostu nie bawic sie w zakladanie foli, tylko przemywac, smarowac dbac dbac i jeszcze raz dbac?
I drugie pytanie, co jest lepsze: masc Alantan Plus czy Tribiotic? Bo zdania sa podzielone i ja sam mam podzielone zdanie na temat tych masci


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Prosze o szybka odpowiedz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

dziara goi się w wilgotnym ,tribiotyk i ta druga maśc to antybiotyki co sprawia że możesz sie nimi smarowac do 3 razy dziennie a w tym przypadku jest to o - WYMODEROWANO - rozbic ,ponieważ dziare trzeba miec non stop nawilżoną. Ale oczywiście jestem tylko amatorem i pewnie nie weźmiesz do siebie mojej teorii Smile tego że NAJLEPSZA JEST WAZELINA -bardzo tłusta maśc wysoko bakteriobujcza pewnie też nie weźmiesz do siebie.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 5:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]dziara goi się w wilgotnym ,tribiotyk i ta druga maśc to antybiotyki co sprawia że możesz sie nimi smarowac do 3 razy dziennie a w tym przypadku jest to o - WYMODEROWANO - rozbic ,ponieważ dziare trzeba miec non stop nawilżoną. Ale oczywiście jestem tylko amatorem i pewnie nie weźmiesz do siebie mojej teorii Smile tego że NAJLEPSZA JEST WAZELINA -bardzo tłusta maśc wysoko bakteriobujcza pewnie też nie weźmiesz do siebie.[/quote]

Buahahaahaha widac ze amator. Nie smaruje sie 3 razy dziennie, smaruje sie ciagle, aby bylo miejsce tatuowane lekko natluszczone mascia. Wazelina jest najlepsza? Zacznijmy od tego, ze wazelina nie jest mascia i tylko natluszcza, a naskorek potrzebuje masci specjalnej z witamina aby szybciej sie zagoila i w poprawny sposob. I pewnie, ze Twojej rady nie wezme do siebie, bo kazdy by Cie wysmial po tym co napisales Wink A na koniec napisze Ci, ze wazelina w zadnym wypadku nie jest bakteriobojcza hahahahahhaha. Pewnie jeszcze powiesz, ze idelanie ostrzysz strune czy cos tam co nazywasz igla Wink Nie ma to jak maszynka z silniczka od samochodu no nie? Smile ale spoko, tez pisalem takie "rady" jak Ty ale na szczescie jestem ambitny Smile Ewidetnie Twoja mentalnosc wskazuje na wiek 16-20 lat Wink Ktos jeszcze chce sie z niego posmiac? Very Happy

Ps. co do tematu mojego prosze o odpowiedz profesionaliste a ludzi, ktorzy sadza, ze wazelina jest najlepsza cytuje "mascia bakteriobojcza do smarowania tatuazu" z gory dziekuje Wink


Ps.2 buahhahahaha "wazelina to jest masc bakteriobojcza" buahahhahaha

Ps.3 buhahahahaha

Ps.4 Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008

Ostatnio zmieniony przez tattoo dnia Nie Lis 23, 2008 5:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 5:21 pm
Odpowiedz z cytatem

MarekMisztela - moze Ty mi doradzisz co i jak z ta folia? Cos ostatnio zaniemowiles na forum. Pozdrawiam Smile

Dziuniaa - Ty tez masz pojecie i napewno nie zalecisz mi " masci wazeliny ktora jest bakteriobojcza i najlepsza do smarowania tatuazy" jak jest z ta folia? Ja z mojego doswiadczenia wiem, ze po zrobieniu tatuazu posmarowac rtribioticem albo alantan + i zalozyc folie spozywcza na 2 godziny potem sciagnac i juz nie zakladac. Ale kazdy ma inna praktyke, inni zalecaja 3 dni, z przerwami na mycie i smarowanie a inni jeden dzien. Co Ty o tym mylisz?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 26, 2008 1:12 am
Odpowiedz z cytatem

Moj tatooazysta posmarowal mi tatoo antybiotykiem niepamietam nazwy napewno nie tribio i nie alantan tym kazal smarowac pozniej i zalozyl mi zwykla folie spozywcza i powiedzial ze jesli sie uda to najlepiej zebym zdjal dopiero na 2 dzien i sie udalo tatoo byl skonczony dnia poprzedniego kolo 14 ogolnie git

Gość
Post oporowska80
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 10:45 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mialem zalozona folie i kazano mi ja nosci 4 dni z tym ze po 12 godz pierwszy raz zmienic folie i przemyc tatuaz oraz nasmarowac mascia bephanten i pozniej juz co 4 godz tak przez 4 dni jak wspomnialem !!! nie ma zadnych strupkow

oporowska80
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)