MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post magda89
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 2:49 pm
Odpowiedz z cytatem

siemaneczka wszystkim Smile mam pewne pytanko,zrobilam se taulaz na przedramieniu i przemywam go woda i pozniej nakladam na to waseline lub krem e45 ale tatuaz mi sie paprze i i schodzi wyglada to tak jak by sie nie przyjol,jak myslicie co to moze byc ??co mam z tym zrobic??

magda89
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="magda89"]siemaneczka wszystkim Smile mam pewne pytanko,zrobilam se taulaz na przedramieniu i przemywam go woda i pozniej nakladam na to waseline lub krem e45 ale tatuaz mi sie paprze i i schodzi wyglada to tak jak by sie nie przyjol,jak myslicie co to moze byc ??co mam z tym zrobic??[/quote]

O szit! Czy tatuazysta nie pinformowal Cie czym masz smarowac i jak dbac?!!! Idz do apteki i kup Tribiotic, jest to masc z antybiotykiem, skoro Ci sie paprze to napewno Ci sie to przyda. Smaruj rowniez MASCIA alantan + nie zadna wazelina ani kremami, kremy rozdzedzaja tusz, a wazelina tylko nawilza. Do zrobionego tatuazu potrzebne sa odpowiednie mascie z odpowiednimi skladnikami by korzystnie wplywalo na gjacy sie tatuaz oraz przyspieszalo to jego proces i zeby nic sie nie papralo! Twoj tatuaz nadaje sie na 100% do poprawki


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno, przemywaj 4-5 razy dziennie woda z mydlem antybakteryjnym np Protex. Osusz to miejsce (wyklep delikatnie papierowym recznikiem kuchennym) i nasmaruj tribioticem. Potem przed kazdym posmarowaniem ponownie przemyj itd. Rownie dobrze mogles miec skore przorana, a wtedy nawet odpowiednia pielegnacja nie pomoze. Jesli masz rope to znaczy ze wdalo sie zakazenie, ze tatuaz zostal nie sterylnie i nie higienicznie wykonany. Zaj3pal bym tego goscia kto Ci to robil na Twoim miejscu Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)