MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Deichwomen00 Posty: 4
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 12:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedź na temat Wink
Zrobilam sobie tattoo 14 lutego (dzis mamy 27 marca) na łopatce (napis), jest zagojony wszystko ok... Ale lekarz zalecił mi chodzenie 2 razy w tygodniu na solarium (choroba skóry). Jak mogę go zabezpieczyć aby nie wyblakł...?

Deichwomen00 Dołączył: 14 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 3:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Deichwomen00"]Witam. Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedź na temat Wink
Zrobilam sobie tattoo 14 lutego (dzis mamy 27 marca) na łopatce (napis), jest zagojony wszystko ok... Ale lekarz zalecił mi chodzenie 2 razy w tygodniu na solarium (choroba skóry). Jak mogę go zabezpieczyć aby nie wyblakł...?[/quote]

Do miesiaca czasu nie korzystal sie z opalania. A u Ciebie minal ponad miesiac. Hmm... mozesz wykorzystac miejscowo, tam gdzie masz tatuaz krem do opalania kory przepuszcza jak najmniej promieni slonecznych i takich jak w solarium


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Deichwomen00 Posty: 4
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 7:10 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Deichwomen00"]Witam. Mam pytanie i bardzo prosze o odpowiedź na temat Wink
Zrobilam sobie tattoo 14 lutego (dzis mamy 27 marca) na łopatce (napis), jest zagojony wszystko ok... Ale lekarz zalecił mi chodzenie 2 razy w tygodniu na solarium (choroba skóry). Jak mogę go zabezpieczyć aby nie wyblakł...?[/quote]

Do miesiaca czasu nie korzystal sie z opalania. A u Ciebie minal ponad miesiac. Hmm... mozesz wykorzystac miejscowo, tam gdzie masz tatuaz krem do opalania kory przepuszcza jak najmniej promieni slonecznych i takich jak w solarium[/quote]

dziękuje bardzo Smile)

Deichwomen00 Dołączył: 14 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mLnita
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 4:46 pm
Odpowiedz z cytatem

ja wytrzymie max tydzien bez solarium,mysle ze po prostu pojde i owine jakas ta reke bo bd miec na przedramieniu, po prostu zeby tego miejsca nie opalało

mLnita
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="mLnita"]ja wytrzymie max tydzien bez solarium,mysle ze po prostu pojde i owine jakas ta reke bo bd miec na przedramieniu, po prostu zeby tego miejsca nie opalało[/quote]


Boze uchron przed dziecmi...


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post kasjaaa Posty: 2
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 1:48 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="mLnita"]ja wytrzymie max tydzien bez solarium,mysle ze po prostu pojde i owine jakas ta reke bo bd miec na przedramieniu, po prostu zeby tego miejsca nie opalało[/quote]

Matko Bosko:P dziewczyno opanuj sie, tatuaz to otwarta rana a Ty chcesz go na ultrafilet wystawic. Jak nie mozesz wytrzymac bez solarium (btw. to sie leczy) to nie rób tatuazu, on wymaga pielegnacji !!! Absolutnie nie wolno go co najmniej 3 tygodnie na slonce wystawiac!! tak wiec sie zastanow....

kasjaaa Dołączył: 16 Lut 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)