MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post MADMAN Posty: 3
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 9:59 am
Odpowiedz z cytatem

Niedawno zacząłem tatuować, zrobiłem już 5 małych rzeczy (trzema igłami) i jestem z nich zadowolony. Niestety pojawił się problem przy wypełnianiu rzeczy większych. Poprawiałem wyblakłego, średniej wielkości tribala na łydce. Kontur trójką wyszedł poprawnie, natomiast gdy zmieniłem na 7 igieł o okrągłym profilu farba przestała wchodzić a przy wyższych obrotach strasznie chlapać. Byłem pewny, że chodzi o żle zalutowane igły, lecz za drugim razem działo się to samo. Nie wiem, w czym jest problem (mam profesjonalny sprzęt od Miki’ego), czy chodzi o złe ustawienie maszynki (próbowałem różnego), za duży luz popychacza przy połączeniu ze sprężynami, szybkość czy może źle zalutowane igły (przecież 7 igieł to niedużo) - a może jeszcze coś innego? Dzięki za każdą sugestie.

MADMAN Dołączył: 20 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 5:31 pm
Odpowiedz z cytatem

naciagasz skore? bo mi to przy wypelnianiu tez sie(chyba) podobnie robilo... jak sie ponaciaga druga reka to skora jest jedrna i fajna a igly wchodza jak w maslo:) najlepiej jak sie wypelnia na plasko iglami ja sie w koncu nauczylem magnumy lutowac i nie ma porownania
powodzenia zycze


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post ifs Posty: 16
Wysłany: Pon Maj 03, 2004 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

no hej!
no faktycznie wypelnianie iglami zlutowanymi na O to nie za dobry pomysl...wyczaj jak lutowac magnum i tym sobie wypelniaj. nawet niewielkie zeczy mozna tylko dziobek maly plaski sobie trzeba zalatwic...pozatym kontur rob sobie jasniejsza farba (rozciencz troszke) bo moze sie tak dziac ze nawet jak dobrze wypelnisz to kontur bedzie deczko ciemniejszy...wiec jak zrobisz jasniejszym tuszem to sie wyrowna ((;
ja tez jak zaczynalem to tribale wypelnialem 7mka okragla..ale to tyranina straszna jest, wolno idzie, brzydko siada tusz, wypadaja dziury potem..i skore mozna ostro zjechac..no
pozdroo

ps.uzywaj duzo wazeliny ((:


ifs Dołączył: 31 Mar 2004 Skąd: z domu
_________________
ustepuje madry glupiemu..i dlatego ten swiat tak wyglada..
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post MADMAN Posty: 3
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 3:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki, jutro z nich zkorzystam i napisze jak mi poszło.

MADMAN Dołączył: 20 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)