MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 5:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[b]To będzie mój pierwszy i ostatni post!![/b]
Ludzie dajcie sobie spokój jedna i druga strona! Dziękuje tym co mnie bronią ale oczernianie Pawła (obecnego tatuatora w Vidmo) jest niepotrzebne! Szczerze to co na mnie wypisują jest bzdurą! Ze studia Vidmo i tak chciałem odejść wiec posty że się z tym pogodzić nie potrafię jest sporym niedomówieniem bo ciesze się że już tam nie pracuję. Co do osób kwestionujących moją prace czy myślicie że ludzie nie widzą że nagonka na moją osobę zaczęła się po moim odejściu? Ludzie nie są głupi widzieli moje prace jak się komuś nie podobają to jest jego wybór niech idzie gdzie indziej. Jeszcze raz apaluję zostawcie już te temat w spokoju bo głupie dyskusje jeszcze na forum świadczą o was a nie o mnie. Traktujmy się poważnie i profesjonalnie.
Pozdro TALAR Evil or Very Mad

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 8:06 pm
Odpowiedz z cytatem

No i o to chodziło, ale mam małą uwagę, całą tą wojenkę zacząłeś ty:
[quote]TALAR TATTOO Tomek odchodzi z Vidma !!! znow bedze syf i partactwo w Vidmo;/ JAK COS TO TYLKO TOMEK! -- SPAM --www.facebook.com/home.php#!/talar.tomek[/quote]. Posty o pianym Pawle pisałeś ty:

[quote] Moze Panie ze stucia zajely by sie szukaniem nowego tatuatora , bo obecny czesciej po alkohol niz po narzeduia do tatuowania siega! Osobiscie robilem 2 tatuaze u Tomka, WSZYSTKIE W STUDIU[/quote]. To "WSZYSTKIE W STUDIU" tylko utwierdza że robiłeś też poza studiem.

Ale fajnie jest że profesjonalnie spoważniałeś i poprawiłeś pisownię Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 3:17 pm
Odpowiedz z cytatem

nagonka na prace??? jaka nagonka..zwyczajnie nie jestes dobry, nawet mozna powiedziec ze jestes kiepskim tatuazystą. moze kiedys poziom podni
esiesz...jak na razie to marniutko wypadsz w tej dziedzinie.
jak wiekszośc mlodych w tej branzy zazynasz od szumu w okoł siebie zamiast wziac sie do roboty, szlifowac rzemioslo i nie otwierać geby jak nie pytaja.
byle mazac po kims i kasiory natrzepać
dla mnie studi zatrudniajace takich jak ty jest nic nie warte.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ot kolejny co wyzej sra niz - WYMODEROWANO - ma. pomachał trochę maszynka i wydaje mu się że jest mega przekozak...zwykly drapacz kombinator. na szczescie jest dobre studio w zielonce Wink[/quote]

jak juz chcesz reklame komus robic to wpisz poprawna nazwe studia....NEKROSKOP....

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="zielona"]Jak co roku w Vidmo zminiaja sie tatuatozy hehehe..... Wiec powyzsze posty mnie śmiesza.....Niedziwie sie studio nastawione jest na ilosc nie na jakosc na zarobek na niemcach. Jezeli chcecie miec dobry i tatuaz i dobrej jakosci nie na ilosc nastawionego studia!!! TO TYLKO NEGROSKOP W ZIELONEJ GORZE !!!![/quote]

uuups...nie to co miałem zacytowałem Wink NEKROSKOP , jak juz polecac to nazwa powinna sie zgadzać

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 7:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Dziwiłem się jak można polecać swoje studio z błędną nazwą ale teraz rozumiem ten "błąd"Wink. Swoją drogą bardzo dobry sposób żeby nazwa studia ukazała się kilka razy.
Areo gratuluję pomysłu.

Gość
Post hahahahaha
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 1:18 am
Odpowiedz z cytatem

VIDMO ZAWSZE BYŁO NASTAWIONE NA ILOŚĆ NIE NA JAKOŚĆ ZMIENIAJA SIE CO ROKU TATUATOZY W MEGA NIEPROFESJONALNYM KLIMACIE. WIEC SAMO TO SWIADCZY ZE COS U WAS JEST NIE TAK HAHAHA I TO LUDZI WIDZA I SMIJA SIE Z WAS JESTESCIE ŻAŁOSNI CO ROKU TO SMAO.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked .

hahahahaha
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 22, 2011 11:04 pm
Odpowiedz z cytatem

WIDMO TO ZENADA PO CAOLOSCI A GOSC Z NEKROSKOPA MA KSYWE AERO NIE AREO
PACANY Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Gość
Post Gość7
Wysłany: Wto Gru 06, 2011 12:15 am
Odpowiedz z cytatem

Studio VIDMO jakiś czas temu zatrudniło tatuatora z podwarszawskiej miejscowości. Były członek warszawskiej Yakuzy później dłuższy czas robiący na własną rękę. Młoda, rozwijająca się w zastraszającym tempie postać w świecie tatuażu. Zanim ocenicie studio o którym piszecie zajrzyjcie na strone facebooka: -- SPAM --www.facebook.com/pages/STUDIO-VIDMO/223816517689962

Nie zachwalam. Każdy ma prawo do własnej opinii.
Na pewno to nie Talar broń Cie Panie Boże...

Gość7
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 06, 2011 12:38 am
Odpowiedz z cytatem

Od niedawna w VIDMO nowy nabytek. Tatuator z pod warszawy. Były członek Yakuzy z Chmielnej. Młoda, utalentowana postać w świecie tatuażu. Nie słodzę.
Ocenę pozostawiam zainteresowanym:

-- SPAM --www.facebook.com/pages/STUDIO-VIDMO/223816517689962

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 2:53 am
Odpowiedz z cytatem

ale pier...olicie...zastraszajace tempo rozwoju faktycznie. po diabla wypisujecie takie bzdety tylko szkodzicie mu i tyle. mlody jakos daje rade bul nie robi asem tez nie jest. do prostych prac sie nada szal chcecie zrobic tymi pracami? nie da rady ogarnieci w temacie i tak wiedza kto w kraju jest dobry. nie wypisujcie takich glupot o poczatkjacym nikomu nie znanym kolesiu niech zapracuje na dobra opinie. teraz kazdy ledwo przestaje struna robic a zyczna maszynka to juz jest super obiecujaca slawa. dajcie mu pracowac i nie rubcie antyreklamy

Gość
Post gość7
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 5:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłem jego klientem rok temu. Robił mi rękaw i jestem z niego bardzo zadowolony. Znajoma zna się dość dobrze z Sebastianem z Juniorinku i pokazywała mu tatuaż od niego. Powiedział że praca jest dobrze wykonana. Chłopak nie jest sławą racja ale człowieku ogarnij się, z tego co z nim gadałem w trakcie tatuuje krótko a jeżeli jesteś w stanie z góry ocenić jego progress nie znając typa to może sam wrzuć jakieś swoje fotki "asie". I z na nim coś na jego temat powiesz proponuje go poznać. Chłopak nie uważa się za mistrza i wie że daleko mu do tego ale w jego pracowni gdzie mnie robił roiło się od obrazów i rysunków i wiem że ogarnia temat od dzieciaka. Nie siedzi na dupie i nie próżnuje. Robi to co kocha nie dla hajsu (jak pokolenie miami ink albo kolesie o których wspomniałeś) i chyba takich ludzi trzeba. Moje poprzednie posty to przedstawienie opcji, alternatywy. Nie każdy zdecyduje czy chce skorzystać. Ja na pewno z Wawy wybieram się do Słubic. Ale w jednym się zgodzę. Autoreklama nie potrzebna. Niech robi.

gość7
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 11:02 pm
Odpowiedz z cytatem

a gdzie karwasz widzisz napisane, ze ja dziabie? myslisz, ze kazdy poza toba to jelop i nic nie wie o tatuazu w polandi? wiem sporo, od lat mnie to intersuje. jezdze jak tylko moge na konwenty, czasem sobie coś dziabne u dobrego mistrza igiel...mam dla ich roboty orom szacunku. Gadalem z najlepszymi u paru sie tatuowalem. jak trafiam na taka durna reklame to mnie trzesie, bo tylko szkodzi to mlodemu uczacemu sie chlopakowi. zaraz sie znajdzie ktos z tego miasta kto napisze, ze robi z dup.y ze mi spartolil i takie tam. zanajoma znajomej byla u juniora...to ty sie ogarnij! po co te glupoty? dajcie mu spokoj niech sie rozwija i pracuje w spokoju na swoja slawe i chlebek. Przyjdzie czas..jak bedzie dobry i mu nie nawali w beret to wyplynie bez takiej reklamy na marnym forum. jest w waszych okolicach dwoch czy trzech wymiataczy z samej gory tatuazu...na cholere mu porownywanie do nich? tylko na tym straci bo zaraz ktos napisze ze ten czy tamten jest o niebo lepszy...zobacza galerie i porownaja. jesli jestes w temacie to wiesz o kim mowa... a tylko do tego doprowadzi takie pisanie niby reklam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 13, 2011 9:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Oczywiście od każdego są więksi artyści ale to nie jest wyznacznikiem całej sprawy. Polska to wolny kraj i każdy dokonuje wyboru gdzie chce się skierować. Starzy wymiatacze mają trochę oleju w głowie i raczej w takie pyskówki "jestem lepszy a ty dupa" się nie wcinają. Jeżdżąc na konwencje powinieneś o tym wiedzieć. A pisanie przez forumowiczów ten jest - WYMODEROWANO - a ten to mistrz też nie mają racji bytu bo każdemu podpasowuje coś zupełnie innego. Chłopak ma talent i zadatki dlatego wrzuciłem posta. Rzeczywiście masz racje temat trzeba kończyć to fakt ale jak narazie to najbardziej Ty srasz sie i robisz szum wokół całej sprawy. Jeżeli uważasz że mu szkodze to w takim razie z mojej strony to wszystko. Pozdrawiam

Gość
Post Trojanek
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 2:35 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="michal!)(!"][quote="Anonymous"]żenujace...koleś nie moze pogodzic sie z rzeczywistościa i porazką.
smutne.[/quote]

zenujace sa te wstystkie komentarze!!!!!!!!!!! Moze Panie ze stucia zajely by sie szukaniem nowego tatuatora , bo obecny czesciej po alkohol niz po narzeduia do tatuowania siega! Wypisywanie negatywnych komentarzy na temat Tomka jest naprawde nie na poziomie. Osobiscie robilem 2 tatuaze u Tomka, WSZYSTKIE W STUDIU, w ktorym nawet papieru toaletowego nie bylo!!!!!!!!!!!Co do tatuazy sa naprawde swietne, polecam Tomka i polecam wszystkim by tylko do niego chodzili, a co do tych co wypisuja te bzdurne komentarze NAWET ZLA REKLAMA JEST REKLAMA, przebolejcie ze Tomek juz do Was nie wroci!!!!!!!![/quote]

Talar wszyscy wiedza dobrze ze masz problem z mowa w jezyku polskim jak i z pisaniem. Nawet by polepszyc swoja sytuacje potrafisz publicznie podawac sie za swoich urojonych klientow!!! I pisac klamliwe, niegatywne opinie na temat konkurencyjnych studiow tatuazu w Slubicach i Zielonej Gorze. PORAZKA!!! Demaskujesz sie tymi bledami jak i wypisywaniem ze jestes dobrym tatuazysta gdy widac od razu ogladajac robione przez Ciebie tatuaze ze jeszcze sie uczysz czystosci techniki bo narazie jest slabiutko pomimo ze juz tatuujesz sporo lat. Wizualnie tatuaze Twoje tez za ciekawie nie wygladaja - sa plaskie, cienie jak kolorowanka byle by zapelnic skore wogole nie tworza przestrzeni, zle proporcje, wogole nie robisz gladkiego przejscia w kolorach... Kazda osoba moze to dostrzec obserwujac Twoje prace na nk, fejsie czy stronie internetowej studia w ktorym pracujesz, widza to ludzie golym okiem. Mimo wszystko prace masz coraz lepsze wiec nie rezygnuj z pracy w tym zawodzie za 2-3 lata powinienes juz opanowac podstawy.

Trojanek
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)