MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Roshigdz Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 5:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, chcę zakupić sprzęt, ale po przewertowaniu kilku witryn i forów, w głowie mam tylko większy mętlik. Potrzebuję waszej pomocy w odpowiedzi na kilka pytań.

1. maszynka, jestem prawie zdecydowany na Supreme Black, którą wszyscy polecają na początek, ale co z resztą, chcę uniknąć kupowania sprzętu "na raty", jaki zasilacz do niej, jakie igły, kable, i inne akcesoria wybrać??

2. Opozycją do pkt.1 jest wybór zestawu, ale boję się tego, bo ich ceny są zazwyczaj podejrzanie niskie,

-- SPAM --www.tattooshop.pl/peen-zestaw-wykonania-tatuau-zmps4-p-251.html ten wydaje się ciekawy, maszynka niby uniwersalna , reszta też opisywana jak sprzęt pierwszej klasy, ale wszystko kosztuje tyle ile sama maszynka Supreme Black, co prawda pól roku temu promocji nie było i zestaw kosztował 600, a supreme black podobno kiedyś kosztowała 400 a nie 450.

-- SPAM --sklep.studioviking.com/index.php?a=lista&k=53 zestawy ze strony viking(też często polecanej) wyglądają interesująco, ale który z 3 wybrać. Dokupując do ZEST1 akcesoria z ZESTPROF wyjdzie taniej czy lepiej od razu kupić ZESTPROF? Które z tych maszynek do wyboru wybrać?

3.tattooshop.pl , a tattoostuff.pl ?

tattooshop.pl- zauważyłem, że jest tam bardzo tanio i zastanawiam się czy nie ma to przełożenia na jakość?

tattoostuff.pl- dużo ludzi poleca, ale ciężko wybrać mi to co potrzebuje ponieważ nie posiadają zestawów (punkt 1)

Porównując sztuczne skóry w tych sklepach -- SPAM --www.tattoostuff.pl/szukaj.php?code=sk%F3ra -- SPAM --www.tattooshop.pl/sztuczna-skra-p-84.html Dlaczego ta mniejsza z STUFF jest dwa razy droższa?
To ważna sprawa bo od sztucznych chcę zacząć, zanim zrobię coś na prawdziwej.

Roshigdz Dołączył: 01 Lip 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Roshigdz Posty: 2
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Czyżby na forum nie znalazła się ani jedna osoba chcąca mi pomóc? Sam już nie wiem czy te pytania są za trudne czy za proste. Odnoszę wrażenie, że większość ludzi robiących tatuaże, uważa że ich dziedzina jest "elitarna" (wnioskuję to po odpowiedziach, na pytania początkujących z tego i innych forów) Rozumiem, że jeśli ktoś pyta o ostrzenie igły zamiast po prostu kupić to oczywiste jest że tak reagujecie. Ale ja nie pytam się jak zrobić kolke z długopisu.

Roshigdz Dołączył: 01 Lip 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 6:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Kupiłem zestaw z Vikinga i jestem mega zadowolony. Sprzęt dobry zgodnie z opisem, duży upust w stosunku do pojedynczych cen, szybka przesyłka, możesz zawsze się dogadać i wybrać inne maszyny itp, ja tak zrobiłem.
A to co ty kupisz to Twoje.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)