MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Casanova Posty: 1
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam !

Chciałem zacząć swoją przygodę z tatuażem lecz niestety nie wiem jakiego sprzętu potrzebuje.. Rysuję od dawna.. długo zbierałem na sprzęt, bo zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to tanie.. Chciałem się dowiedziec co jest mi potrzebne do nauki.. Jakie maszynki, zasilacze, dzioby, igły.. Nie znam sie na tym i własnie dlatego prosze o pomoc.
Z góry dziękuję za odpowiedź !

Casanova Dołączył: 14 Sty 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tatuazyk Posty: 2
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 8:35 pm
Odpowiedz z cytatem

siema
maszynki/a mozesz kupić jakąś chińszczyznę.. wiem, sprzęt powinien być porządny, ale to zależy od funduszypewnie, że najlepijej byłoby od razu sunskin-a mieć.. te graja prawie od razu z pudelka, co mialoby znaczenie dla początkującego, ale i chińczyki, jak je nieco pdrasować - zmiana sprązyn, kupno takich z w miarę mocną ramą, poprawę odlełości pomiędzy kotwicą a tylnym mocowaniem( ja preferuję dosyć wąsko jak jest...metoda prób i błędów.
zasilacz..szczerze.. cokolwiek do 15V z pokrętlem co byś mogl sobie regulować,
przyłącze.. zrobisz sam..zgięta spręzyna dwie zagiete koncowki i tyle.. da radę
igly - nie rób sam, najlepiej renomowany sklep-- kontorówki 5RL;9RL, po kilka sztuk, Magnum- 7M1;11M1C(curved/zaokrąglone) kilka sztuk
i tak w razie coś okrągłe - 11RS; 18RS, kilka sztuk
rury do tego.. z takimi końcówkami, jakie igłyjak bedziesz kupowal sprawdzisz w opisie; ale jak kupisz końcówkę do konturowki 9RL to i piatka w to wejdzie ;tak samo z 18RS wejdzie w to i 11RS
w przypadku magnum lepiej mieć rozmiar dobrany, tu ciężej zaoszczędzićWink, bo się będzie majtać na boki, a jak przechylisz, żeby do jednego boku przylegalo.. heh.. to nie to...
Tusze- TYLKO RENOMOWANE MARKI, TYLKO RENOMOWANY SKLEP!
poprostu tu nie ma kompromisu.. nie i ch...
polecam Intenze i Starbrite- są drobne preferencje fiolet wole Intenze tak samo jak złoty, różowy, jasny czerwony; krwisty czerwony wolę stbrita..Wink
czarny polecam kurosumi, cały świat na tym jedzie;)
czrny do cieniowania.. na razie się wstrzymaj, jak będziesz chcial pocieniować, rozcieńcz Black outline kurosumi kropelkę.. - nie da rady ot tak powiedzieć dokladnie.
A i zapomniałbym
-koreczki.. niby duperela, ale warto poprostu kupić
no i wazelina i ręczniki kuczenne papierowe, folia 'kurczakowa'
to tak z grubsza,
jak masz jakieś portfolio rysunkowe, mogę ci udostęmnić kawałek galerii, na mojej prywatnej stronie, jak mi się spodoba..Wink ;0
Wiesz... ale tak szczerze ci powiem, że bez bezpośredniej pomocy jakiegoś kolesia z praktyką.. to wątpię czy wogóle jest możliwe osiągnięcie czegoś więcej( będziesz się łapał nadrobiazgach.. na niepewności.. itd..).. ale ważne, żeby probowac..
powodzenia

tatuazyk Dołączył: 12 Lis 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 8:11 pm
Odpowiedz z cytatem

witam prosze o info czy ta maszynka jest dobra do nauki tatuowania i czy nadaje sie do wypełniania

-- SPAM --abaddon.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=186&category_id=5&option=com_virtuemart&Itemid=11

bardzo prosze o pomoc i odp na e-mail barabarablaszczyk@gmail.com

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)