MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Kocioll
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 1:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie.Chce kupić maszynkę do tatuażu . Czy te są dobre ? Proszę o odpowiedz
-- SPAM --allegro.pl/maszynka-maszynki-do-tatuazu-akcesoria-tattoo-dvd-i1788708170.html?source=oo

Kocioll
Post Kocioll
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 1:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam tak jak już powiedziałem prędzej chce zacząć swoja przygodę z tatuażami lecz nie wiem wgl jaki sprzęt kupić .Proszę o pomoc jaki z tych co podałem jest w miare dobry .I co ewentualnie miałbym do niego do kupić.

1.-- SPAM --www.miki.hg.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=10320&sid=758a4cf0ff306a83ddddcad94fd890c7#10320

2.-- SPAM --allegro.pl/maszynka-maszynki-do-tatuazu-akcesoria-tattoo-dvd-i1783899053.html?source=oo

3.-- SPAM --allegro.pl/maszynka-maszynki-do-tatuazu-akcesoria-tattoo-dvd-i1783183961.html?source=oo

4.-- SPAM --allegro.pl/maszynka-maszynki-do-tatuazu-akcesoria-tattoo-dvd-i1775670545.html


Prosze o opinie !

Kocioll
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 8:07 pm
Odpowiedz z cytatem

witam prosze o info czy ta maszynka jest dobra do nauki tatuowania i czy nadaje sie do wypełniania

-- SPAM --abaddon.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=186&category_id=5&option=com_virtuemart&Itemid=11

bardzo prosze o pomoc i odp na e-mail barabarablaszczyk@gmail.com

Gość
Post jarek Posty: 3
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 5:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie kupujcie zestawów z allegro bo to najgorszy chiński badziew. Proponuje trochę poczytać na innych forach żeby mieć info z kilku źródeł i zadzwonić do któregoś sprzedawcy niech dostosuje wam zestaw do waszych potrzeb

ps. Ja mam maszynkę do sprzedania trzeba w niej tylko zmienić śrubę kontaktową (koszt 20zł)

jarek Dołączył: 15 Paź 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hi
Wysłany: Sro Sie 01, 2012 4:46 am
Odpowiedz z cytatem

[url=-- SPAM --www.google.com/]google[/url] hello

hi
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)