MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post no name
Wysłany: Sob Lut 18, 2006 9:42 pm
Odpowiedz z cytatem

INWESTOWAĆ ?!? - - zaszumiało mi aż w głowie od tego słowa w kontekście kilku groszy, które każdy z Was wydaje codziennie nawet tego nie zauważając!! No faktycznie, w czasach kapitalizmu nie mówi się już " kupić", teraz się "inwestuje" niesamowitą kwotę 15 złotych polskich by "pozyskać" majątek (niestety często) trwały, jakim dla niektórych jest 100 igieł.

- zainwestuj człowieku lepiej 4 zeta na wino, zainwestuj 15 minut czasu na wystruganie pały, zainwestuj w nowe adidaski (w opcji glany), a potem idź w miasto i dokonaj zużycia tych środków trwałych na głowach tobie podobnych oszołomów, którzy nie wiedzą co to jest szacunek dla człowieka i odpowiedzialność. Jak zatłuczesz kilka takich matołów jak Ty, to pała i adidaski ci się zamortyzują i twoja "inwestycja" będzie naprawdę udana. Przysługa ludzkości i dobry interes......zrób to dla nas i dla siebie samego!!! Smile

no name
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 1:07 am
Odpowiedz z cytatem

Dosadnie powiedziane...ale w sumie zgodzę się w całej rozciągłości zagadnienia.... Laughing

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:19 am
Odpowiedz z cytatem

gorąco polecam cyber tattoo.najlepszy sprzęt i niedrogi![/url]

Gość
Post malik Posty: 5
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:05 pm
Odpowiedz z cytatem

jak moze cie wogole watpic w sprzet kiedys rzeczywiscie nie bylo latwego dostepu do tych materialow ale teraz igly szlifowac dajcie spokuj sprzet jest zajebiscie wazny z gowna bata nie ukrecisz a szczycenie sie juz zrobionymi tatuazami to nic ci nie daje pamietaj ze tu nie ma odwrotu jak cos spiepszysz sumienie pamietajcie o tym chyba ze juz go nie macie im bardzieje ingerujesz w profesjnalizm tym bardziej stajesz sie profesjionalista i zastanow sie jak ty bys poszedl do kogos na sesje a tu pan szlifuje sobie jakies struny na papieze z gitary basowej pod lupa ach gdzie rozsadek dante gdzie jestes ucz ucz Razz


malik Dołączył: 10 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MitalcA Posty: 14
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

teraz robie iglamy oryginalnymi, sterylnymi, tylko jakie sa lepsze i czy jest jakas roznica przy robieniu miedzy okraglymi a plaskimi?? i ile najlepiej lutowanych brac?? widzialem jak koles robil kontur igla 14.


MitalcA Dołączył: 26 Lut 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:12 pm
Odpowiedz z cytatem

W tych gotowych zestawach igły są raczej słabej jakości ale do mniejszych prac wystarczają w zupełności. Przy większych zalecam zmienić zestaw gdzieś w połowie pracy.
Podstawowa różnica to powierzchnia, jaką możesz pokryć okrągłym zestawem, będzie to szło wolniej niż dużym magnum.
Płaskim zestawem można też operować bokiem, w trudno dostępnym miejscu a gdy trzeba wypełnić albo wycieniować małą pierdułkę. Jeśli RS (round shader) jest zbyt gruby, będzie problem z dotarciem do takich miejsc.
Nie bardzo rozumiem pytania "i ile najlepiej lutowanych brac??"
Jeśli chodzi o wielkość zestawów, to wszystko zależy od tego, jakie duże prace się wykonuje. Jeśli sie tatuuje często płaskimi, to brać 5M, 7M, 9M, 11M, 13M... Takie zestawy przydatne są do małych i średnich prac. RS - 9 igieł i w górę, mniejsze zestawy raczej mało przydatne.

Konturówki od 5RL (round liner) w górę, 3 RL do bardzo delikatnych prac. Jedna igła to porażka, odradzam. Wszystko również zależy od wielkości pracy, jaką wykonujemy.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Nie Lip 29, 2007 8:47 am
Odpowiedz z cytatem

jezuuu tak sobie wszedlem i padlem.... Aku gratuluje podejscie, tatuuje dobrym sprzetem i nie czuje sie pierdolonym bananowcem... ja rozumiem ze chcecie tatuowac, ze czujecie powolanie ale prosze, kaleczyc ludzi... Dante doskonale rozumie temat i widze ze jednak sa tu inteligentne osoby znajace i rozumiejace temat... druga sprawa jak piszecie post sprawdzcie pisownie bo smieszy mnie wielki pan tatuarzysta z kolka wypowiadajacy sie niezmiernie powaznie i walacy bledy prawie kazdego mozliwego rodzaju...

p.s. zanim zaczalem sie upewniac i sprawdzac czy mam powolanie wywalilem kupe kasy na sprzet ale bylem pewny ze robiac sam sobie tatuaz nie zrobie sobie krzywdy a robiac pozniej nie zrobie innym nic zlego...

ODPOWIEDZIALNOSC, DOROSLOSC, ROZWAGA I PROFESJONALIZM BO WIDZE ZE BARDZO TEGO BRAKUJE NA POLSKIEJ SCENIE TATUAZU I TYM KTORZY CHCA JA REPREZENTOWAC...

........................................................................................................


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 30, 2009 1:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="aero"]A potem trzeba poprawiac po takich papudrokach... Rolling Eyes[/quote
nie będe pouczał czy pisał jak co i gdzie się robi ,wiadomo są i będą osoby które tatuowac będą czy sprzętem profes... czy kollką albo maszynką z długopisu Very Happy
też kiedyś cwiczyłem na maszynkach z długopisu - struna 14 a ze zwykłych tuszy to używałem rotring ,ciemniejszy od perełki Wink
teraz posiadam profesjonalny sprzęt jaka różnica????
sprzętem z długopisu podchodziłem pare razy do jednego tattoo czasami przyjmował się tusz czasami wychodził burak a czasami jako tako , ale ile czasu i główkowania mi zajeło zrobienie jednego dużego tattoo dużo !!!
dla czego nigdy ci się nie uda zwykłą maszynką zrobic pożądny wzór??
ponieważ zwykła maszynka ma jeden poważny problem -
igła która jest zamocowana na kułeczku od silniczka nie pracuje prosto ,tylko po włączeniu maszynki zauważamy że robi kółeczka a robiąc kułka nie jest możliwe zrobienia idealnie lini i w ten sposób tniemy lekko skóre z tąd nie zawsze się przyjmuje .
profesjonalny sprzęt jest tak zrobiony że dana igła pracuje prosto i dla tego dużo szybciej i dokładniej zrobimy tattoo , nie będe się rospisywał co do maszyn pr... bo amatorzy i tak nie zrozumieją danych żeczy
z tego co czytam to ten post jest dla osób które myślą że zrobią tatuaż zwykłą maszynką taki sam jak profesjonalną , próbowałem jak najprosciej napisac,wyjaśnic tym osobą co zadają pytania jak ostrzyc igłę ??
jeszcze raz napisze - choc niewiem jaki masz talent ale wałkiem do malowania ścian nie namalujesz obrazu Razz ( ta przenośnia mówi wszystko ) pozdroo i sorki za byki .
myśle że te osoby które nie mają pojęcia chyba zrozumieją Laughing

Gość
Post joseph87
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

kolega wyżej przesadza z tym że każdy zaczynał od kolki, ja zaczełem od ołówka a potem pożyczyłem pieniązki od ojca i kupiłęm sprzet w workhouse. Liczyłem sie z tym że moze to nie wychodzic to sprzet bym sprzedał i nic nie trace. No ale na szczeście wychodzi:)

joseph87
Post szymek
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 7:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]A więc kolego,ostrz na storzek.Ale taki jak ma ołówek,czyli ma być na środku.Robisz to na osełce,potem jak najmniejszym papierem ściernym szlifujesz.Aby nie było wgłębień itp.A co do wcześniejszej odpowiedzi kolegi,jak on nie potrafi i je schrzania to jego sprawa.Ja robie to żytelnie i na jedną igłe poświęcam godziny czasu,patrząc pod lupą czy wszystko gra.Życze Ci takiego samego oddanie.

"NIE SZTUKĄ JEST SPIEPRZYĆ TATUAŻ,SZTUKĄ JEST GO ZROBIĆ DOBRZE"[/quote]

siema. zajebiście masz skoro u ciebie igły grają .... ha ha. najbardziej rozwaliło mnie motto twojej wypowiedzi .... i to że tatuujesz "żytelnie" ...
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

szymek
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)