MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 26, 2008 10:00 am
Odpowiedz z cytatem

ceny sprzętu zaczynają się na pułapie 600zł za mini zestaw. To jest minimum, ono zapewni ci start i możliwość wypracowania zysków bez nadmiernego inwestowania. Zacznij oddychać a nauczysz się chodzić i śpiewać. Hehhehe... Na dobre śpiewanie trzeba wydać 1500zł (kobra metal) a wtedy wyśpiewasz co ci w duszy gra. Do pełnej satysfakcji wystarczy odrobina przestrzeni i peryferyjne sprzęty których koszt nie przekroczy 5000zł. Nie ma potrzeby by wydawać więcej. Jeśli zakupy będą właściwe to wszystko wystarczy ci na bardzo długo. Poza remontami pomieszczeń użytkowych i zakupem kosmetyki twoje wydatki będą znikome! Nic tylko zarabiasz. Dlatego pamiętaj nic co drogie szczęścia nie daje!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 03, 2009 1:57 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ceny sprzętu zaczynają się na pułapie 600zł za mini zestaw. To jest minimum, ono zapewni ci start i możliwość wypracowania zysków bez nadmiernego inwestowania. Zacznij oddychać a nauczysz się chodzić i śpiewać. Hehhehe... Na dobre śpiewanie trzeba wydać 1500zł (kobra metal) a wtedy wyśpiewasz co ci w duszy gra. Do pełnej satysfakcji wystarczy odrobina przestrzeni i peryferyjne sprzęty których koszt nie przekroczy 5000zł. Nie ma potrzeby by wydawać więcej. Jeśli zakupy będą właściwe to wszystko wystarczy ci na bardzo długo. Poza remontami pomieszczeń użytkowych i zakupem kosmetyki twoje wydatki będą znikome! Nic tylko zarabiasz. Dlatego pamiętaj nic co drogie szczęścia nie daje![/quote]

Hej
myśle ze Ty jestes mi wstanie bardziej pomóc niż ktos inny..

chciałabym zalożyc studio tatuaży ale chcę kogos zatrudnić, powiedz mi proszę czy sa jakies wymogi co do lokalu na studio ?? nie wiem dwa lub trzy odzielne pomieszczenia...napis zmi proszę o bardzo mnie to interesuję a nie wiem do kogo się coś dowiedzieć w tej sprawie. Smile

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)