MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 06, 2005 6:49 pm
Odpowiedz z cytatem

No wlłaśnie ską go wziasc skad wzory rysunki co kolwiek szukam juz 3 dzien i nic normalnie nic pomozecie prosze a moze macie jakies wlasne pomysly rysuneczki co kolwiek ?? pomuzcie prosze Smile

A jak by cos bylo to prosze na majla Arais@o2.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 8:07 pm
Odpowiedz z cytatem

boze nie wiecie nic o tym he na prawde mi nie pomozecie czy nie chcecie ja juz normalnie jestem wstanie nawet zaplacic ale pokazcie wzory:)

Gość
Post Maverick
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 4:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Tatuaż MOTO...czego?? moto rynki, moto roweru, moto ru....pisz konkretnie to będą odpowiedzi

Maverick
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 4:25 pm
Odpowiedz z cytatem

motoru a najlepiej scigaczy :p!! a czy beda odpowiedzi to sie zobaczy ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Co jest z wami ?? MYslalem ze mi pomozecie a tu kicha szukam i szukam tego tatuazu i dalej nic prosze was pomuzcie chyba pomozecie czlowiekowi ktoremu na tym tak bardzo zalezy prosze ??? Przynajmniej odpiszcie Prosze:Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 6:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Oj boze myslalem ze jak ktos juz robi w tym zawodzie chodz troche to wiec co to jest szukanie i chyba by mi pomogl jak by mi dal nawet glupi adres stronczy czy cokolwiek ale jednak nie >> szkoda ze nie chcecie pomoc jednej biednej osobce ktora zrobi prawie wszystko zeby miec ten tatuaz z motywem motoru (scigacza)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 5:32 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Oj boze myslalem ze jak ktos juz robi w tym zawodzie chodz troche to wiec co to jest szukanie i chyba by mi pomogl jak by mi dal nawet glupi adres stronczy czy cokolwiek ale jednak nie >> szkoda ze nie chcecie pomoc jednej biednej osobce ktora zrobi prawie wszystko zeby miec ten tatuaz z motywem motoru (scigacza)[/quote]

po pierwsze motor to masz w pralce ;p pisze sie motocykl. po 2 nie widzialem na necie takiego wzoru, masz jakiegos znajomego ktory ma talent (do rysowania) niech Ci narysuje ... i po klopocie Smile

Gość
Post Amok
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 12:10 pm
Odpowiedz z cytatem

To idz do alonu ze zdjęciem motoru i powiedz, że taki chcesz. Ale masz problem :/

Amok
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)