MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Sob Cze 19, 2004 9:47 am
Odpowiedz z cytatem

siema. mam dziwny problem przy tatuowaniu. skura na nogach jest pierwsza klasa do tatuowania bo jest naciagnieta i taka "miesista". ale ostatnio robilem panne nad tylkiem i bylo strasznie mieko przez co igly strasznie plytko sie wbijaly a przy wypelnianiu(9 magnum) to wogule nie chcialy wejsc w skure. co trzeba zrobic w takich sytuacjach? jeszcz mocniej naciagac skure czy bardziej igly wysunac a moze jakos inaczej zlutowac?brak mi pomyslow co z tym zrobic bede bardzo wdzieczny za podpowiedz...


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post tattoz Posty: 18
Wysłany: Sob Cze 19, 2004 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="szellest"]siema. mam dziwny problem przy tatuowaniu. skura na nogach jest pierwsza klasa do tatuowania bo jest naciagnieta i taka "miesista". ale ostatnio robilem panne nad tylkiem i bylo strasznie mieko przez co igly strasznie plytko sie wbijaly a przy wypelnianiu(9 magnum) to wogule nie chcialy wejsc w skure. co trzeba zrobic w takich sytuacjach? jeszcz mocniej naciagac skure czy bardziej igly wysunac a moze jakos inaczej zlutowac?brak mi pomyslow co z tym zrobic bede bardzo wdzieczny za podpowiedz...[/quote]

Musisz dostosować moc uderzeń igieł. Podkręć potencjometrem moc. ale obserwuj abyś nie przedobrzył. Skóra ma dawać opór, ale jednocześnie przyjmowac barwnik. No i jeszcze kwestia lutowania igieł...to napewno magnum? Jakie to są igły? 0.35...0.40.....najlepsze do wypełniania tribali są 0.40. Pamiętaj bicie igieł nie może być "sztywne" !
Musi miękko siadać.....w miarę szybkie, pewne ruchy...często przemywaj, przecieraj i zrobioną część smaruj wazeliną. Jeszcze kwestia ustawienia modela niech sie nachyli maksymalnie do przodu wtedy naciąganie skóry masz z głowy....bo zapewne robiłeś jej na leżąco...Smile. Pozdrawiam.

P.S.
...a tak swoją drogą szkoda że nas nie odwiedzasz.


tattoz Dołączył: 15 Kwi 2004
_________________
-- SPAM --www.tattoz.strefa.pl
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:51 am
Odpowiedz z cytatem

siema dzieki za odpowiedz. no co do tego magnuma to nie wiem bo nigdy nie widzialem dokonca jak gotowy powinien wygladac ale robie wedlug twoich wskazowek. igly mam od karola najmowicza rozmiar "0" nie wiem dokladnie co to znaczy:P
moglbys mi jeszcze wytlumaczyc co oznacza ze bicie igiel nie moze byc "sztywne" tylko mieko siadac?
co do ustawienia modela to pozniej ja posadzilem i bylo faktycznie wygodniej ale i tak skura byla jakas mieka... ta dziwna wkrete mialem tez robiac innej pannie ramie i lopatke. no nie wiem mozliwe poprostu ze to kwestia wprawy bo nuzki mi na poczatku tez marnie szly a teraz to jest o niebo lepiej:)
odwiedzam regularnie ale staram sie dzialac na wielu frontach by jak najwiecej sie dowiedziec:)
jeszcze raz dzieki i pozdrawiam.


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)