MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post HOKAGE
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 9:18 am
Odpowiedz z cytatem

JEST KTOŚ CHĘTNY NA TATUAŻ LUB PIERCING? ZAJMOWAŁEM SIĘ TATUAŻEM I PIERCINGIEM W ŁODZI, MIESZKAM OD JEKIEGOŚ CZASU WE WROCŁAWIU I ZASTANAWIAM SIĘ, CZY W TYM MIEŚCIE JEST DUŻE ZAINTERESOWANIE TAKIMI USŁUGAMI. WLAŚNIE OTWIERAM STUDIO.

HOKAGE
Post m.liner
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 11:06 pm
Odpowiedz z cytatem

mysle że znajda sie chętni do takich ozdób ciała, wrocław to miasto studentów, młodych ludzi myśle ze chetnych nie zabraknie :]

m.liner
Post tatuaz_wroc@vp.pl
Wysłany: Wto Sty 03, 2006 5:45 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!

Zbieram informacje na temat wrocławskich tatuaży. Proszę o kontakt!!!

tatuaz_wroc@vp.pl
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 2:21 pm
Odpowiedz z cytatem

misiac temu robilem tatuaz we wrocq w srudiu Skullmaster w Palacyku. jestem bardzo zaqdowolony i polecam to studio. profesjonalna i mila obsluga oraz oczywiscie swietnie wykonany tattoo. pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 9:57 pm
Odpowiedz z cytatem

W STUDIO HOKAGE ZROBILEM SOBIE ŚWIETNY TATUAZ - A JUZ MIALEM ISC GDZIE INDZIEJ I TYLKO BYM PRZEPLACIL

Gość
Post ania
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:21 pm
Odpowiedz z cytatem

możecie wierzyć lub nie.... ale najlepsze studio we wrocławiu to BLACKDEATH na świdnickiej 28. nie sugerujcie sie nazwą, która troche mroczna jest Smile atmosefra i przede wszystkim jakość usług na NAJWYŻSZYM POZIOMIE. śmiem twierdzić, że jest to poziom nie odbiegający od czołówki polskiej. wiem, wiem -pisać można różne rzeczy... dlatego zanim coś zrobicie, odwiedzćie to studio, sami zobaczycie Smile NA PEWNO SIE NIE ROZCZARUJECIE!!!

ania
Post robert
Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:38 pm
Odpowiedz z cytatem

jak ktos smaruje tu o profesjonalnym studio black d...... ze swidnickiej to musi byc albo wlascicielem,albo tepakiem o slabym wzroku Laughing po trzeciej probie umowienia sie na tatuaz w koncu zepsuto mi skore Crying or Very sad sorry ale kolo chyba nigdy nie widzial profesjonalnej pracy w studio Confused ja mialem juz okazje

robert
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 9:35 am
Odpowiedz z cytatem

hahaha ! dobre Laughing perfidnie widac, ze ktos z black - "pajacyka"- death wypisuje bzdury o swoim miejscu pracy... gdyby mieli sie pochwalic czyms wiecej niz atmosfera, a nie tymi przecietnymi tattoo, ktore widzialem na ulotce

Gość
Post ania
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 9:20 pm
Odpowiedz z cytatem

...owszem, macie racje w jednej kwestii, ale używacie złego czasu, czasu terażniejszego. nie wiem czy wiecie ale skład w blackdeath troche sie zmienił. wcześniejszy tatuator owszem, słabiutki był... ale sprawdzcie teraz jak sie sprawy mają.

ania
Post Gość
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:31 pm
Odpowiedz z cytatem

JASNE... ZBYT WIELU JUZ WE WROCŁAWIU MAMY RZEMIEŚLNIKÓW

Gość
Post ultra tattoo
Wysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Studio tatuażu artystycznego we Wrocławiu poszukuje tatuażysty do pracy na okres wakacji.
Wymagane doświadczenie i profesjonalne podejście do tatuowania. Zainteresowanych prosimy
o zgłaszanie się wraz z port folio zawierającym zdjęcia wykonanych przez siebie prac na adres:
Studio Tat. Art. ULTRA, ul. Piłsudskiego 105 (podziemia Dworca PKP), 50-085 Wrocław tel.607749571 w godz.12-18

ultra tattoo
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 12:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Ewelina .no właśnie ja szukam studia tatużu mam juz jeden ale chcialabym jeszcze jeden i nie ma mi kto zrobic jezeli moglbys to odezwij sie 5466704

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 12:21 pm
Odpowiedz z cytatem

A gdzie miesci sie STUDIO HOKAGE ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem

HEJ PODAJE CI LINKA DO MOJEGO BLOGA TAM ZNAJDZIESZ ADRESY WSZYSTKICH STUDIOW TATUAZU -- SPAM --ignis84.blog.onet.pl/ IGA

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:56 pm
Odpowiedz z cytatem

HEJ PODAJE CI LINKA DO MOJEGO BLOGA TAM ZNAJDZIESZ ADRESY WSZYSTKICH STUDI TATUAZU -- SPAM --ignis84.blog.onet.pl/ IGA

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)