MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 31, 2008 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dante"] i tatuaż będzie przypominał kotwice bądź wszelkie maści noże itp. wykonane na gościach mieszkających całe życie w bramie lub na klatce schodowej Laughing
To tyle...[/quote]
masz cos do ludzi wychowanych na ulicy???
WIESZ CO SIE LICZY? SZACUNEK LUDZI ULICY!!!
jebac wszystkich lanserow ktorzy nie wiedza co dziaraja, ale robia to by sie przylansowac wsrod swoich rowiesnikow albo jakichs lasek...

Gość
Post Pred
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 12:45 am
Odpowiedz z cytatem

Ja, żebym miał możliwość zrobił bym sobie tatuaż przed 18. Ale tak wyszło że okoliczności nie pozwoliły. Wiadomo fundusze itd. bo w rolę wchodziły tatuaże wykonane w dobrym studiu. Teraz mam 18 lat, pracuje na Cyprze i mam trochę wiecej grosza i tatuuje się w dość szybkim tempie :] Najbardziej odwarzny jest mój tatuaż na szyji, ale zrobiony jest tak, że nie widać go pod koszulą. Co do tatuowania przed 18, to jestem za. Oczywiście każde tattoo trzeba przemyśleć, pomyśleć o ocenie nas przez innych w przyszlości pod względem naszych tatuaży. Uważam, że tatuażysta może sam podjąć decyzję czy tatuować nieletniego.
Chodzi mi o to, żeby nie odmawiał wykonania tatuażu np. dla 16 latka na łydce czy łopatce (miejscach łatwych to zakrycia na przyszlość) a odmówił np. na dłoni, szyji, czy nawet przedramieniu.

Pred
Post www.streemo.pl/albercik
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 9:44 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w wieku 15 lat zrobiłem na łopatce jak na razie nie żałuję i w najbliższym czasie zrobię drugą dziare Smile

www.streemo.pl/albercik
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 9:19 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ciul"]Możecie mi powiedzieć czy zasrany system prawny pozwala niepełnoletnim robić sobie tatuaże czy może trza mieć 18 lat albo jakiś świstek zezwalający od starszych?[/quote]


Tatuaz mozna zrobic od 17 roku zycia. Zadna pisemna zgoda rodzicow nic nie da, rodzic musi byc osobiscie razem z Toba


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 1:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Eh... tatuaz od 18 lat mozesz zrobic sobie samodzielnie. Jednak tatuaz przed 18 nie jest przestępstwem ;] oczywiście jezeli rodzic bedzie z Toba, a powinien wymagac tego tatutażysta. Zgoda pisemna rodzica nie powinna mu wystarczyc. Jezeli tatuaz przed 18 trzeba się nas tym głęboko zastanowić... potem można ostro żałować i na stare lata mieć brudnopis z dzieciństwa (jaki jakiś pamiętnik) na ciele Smile pozdro ;]


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

ja nad swoim sie dlugo zastanawialam wybralam wzor dosc spory bo praktycznie mi zajmuje cale plecy ale nie o tym temat zgadzam sie ze to kwestia tego czy ktos jest dosc dojrzały emocjonalnie podczas tatuowania koles mi opowiadal o dziewczynie ktora juz byla umowiona na wszytsko lux miala szkic odbity on przygotowywal maszynke a nie bylo to nic wielkiego maly motylek na udzie, dziewczyna mu doslownie uciekla spod maszynki zaczela mowic co o tym powiedza rodzcie znajomi a przyszky chlopak lub maz i pficjalnie wyszla z salonu, zgoda rodzicow heh troszke zabawne mimo ze za nas odpowiadaja przeciez to nie oni beda to miec tylko my wiec w czym problem ja nie rozumiem...odemnie nikt nic nie wymagal tylko zapytali czy jestem tego pewna i to wystarczylo kwestia dojrzałosci nic wiecej.Smile

Gość
Post koleb25
Wysłany: Czw Lut 19, 2009 6:10 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam 26 lat mam dziary na obu ramionach, brzuchu,lopatce,i na obu nogach i powiem wam ze to jest cos ekscytujacego poprostu to jest sztuka tylko inaczej pokazana:)starsi ludzie mysla ze jak masz dziare to juz miales konflikt z prawem albo siedziales za kratami a tak powaznie to guwno prawda!!!jak bym mogl to bym sobie cale cialo wydziaral ale niestety tatuaze kosztuja i to jest ten najwiekszy bol a chetnie bym powiekszyl swoja kolekcje tatoosów na ciele Smile))i mowie wam ze dziary to jest cos bardzo fajnego tylko trzeba byc na 100% przekonany do tego ze sie ja chce miec pozdro:)

koleb25
Post martyna
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 4:07 pm
Odpowiedz z cytatem

ja nie ryzykowałabym robienia tatuazu komus kto ma ponizej 18.
poniewaz za taka osobe odpowiedzialni sa rodzice a z tymi moze byc czasem problem...

martyna
Post Sojusz Posty: 3
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 3:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapytam jeszcze tutaj... Czy nie mając 18 lat (mam 16) mogę ukończyć kurs robienia tatuaży?

Sojusz Dołączył: 09 Maj 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gostek
Wysłany: Pią Cze 19, 2009 7:54 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc mam wlasnie 15 lat i licze ze mi pomozecie mianowicie...
od dlugiego czasu zastanawiam sie nad tatuazem , mam juz jeden na oku ktory w 100% by mi pasowal tylko wlasnie zastanawiam sie czy nie spitole sobie sprawy. wchodze po roznych stronkach i czytam ...chcialbym zrobic za jakies pol roku w zime lecz obawiam sie wlasnie tego ze jeszcze po zrobieniu tego wymarzonego tatuazu urosne i mi sie totalnie zrysuje ...
czekam na odp pozdrawiam Smile

gostek
Post zuza
Wysłany: Sob Lip 11, 2009 10:13 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="HaIeER"]ja zrobiłem sobie dziare pół roku przed 17 urodzinami Very Happy

elo[/quote]

a to ja mam 16 lat i pisałam do wszystkich prawie studiów?Razz
i wszyscy piszą ,że nie zrobią ;(
choć mam przemyślany tatuaż i jestem pewna tego co robię.

zuza
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 01, 2009 11:05 pm
Odpowiedz z cytatem

ja ci zrobie[color=#][/color]

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 6:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="zuza"][quote="HaIeER"]ja zrobiłem sobie dziare pół roku przed 17 urodzinami Very Happy

elo[/quote]

a to ja mam 16 lat i pisałam do wszystkich prawie studiów?Razz
i wszyscy piszą ,że nie zrobią ;(
choć mam przemyślany tatuaż i jestem pewna tego co robię.[/quote]

haha w tym wieku wszystkiego jest sie pewnym, niestety za kilka lat byc moze pozalujesz Wink ja robilem sobie tatuaze od 19 roku zycia, z czego 4 zaluje, ze w ogle zrobilem Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)