MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. I mam pytanie kto mi powie, gdzie sa jakies interesujac studia w szczecinie, nieliczac Gonza bo jego to juz chyba kazdy zna ;p??

Gość
Post Kasieeńka
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 2:06 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam wszystkich. I mam pytanie kto mi powie, gdzie sa jakies interesujac studia w szczecinie, nieliczac Gonza bo jego to juz chyba kazdy zna ;p??[/quote]

Słyszałam o tylko jednym (dobrym!!) studio w Szczecinie;d;d Jest to studio tatuażu i percingu 'Alien'Wink Jest to naprawde dobre miejsce na zrobienie jakiegokolwiek tattoo.. Sama chcę coś sobie wytatuować i zrobię to chyba właśnie tam.. Pozdrawiem!;*

Kasieeńka
Post s3e Posty: 2
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 1:48 pm
Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie GONZO....

s3e Dołączył: 18 Lip 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post amiga Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 4:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja równierz polecam studio Alien bardzo profesjonalne studio Exclamation
Studio istnieje już 10 lat pan który tam pracuje to nie tylko fachowie lecz równierz pasjonat...poprostu tworzy sztuke...nie mam co prawda tatuażu ale wszystkie kolczyki robiłam u niego i bez dwóch zdań jestem zadowolona.

Pozdrawiam

p.s. a mam pytanko czy ktoś słyszał o studiu Underground Question ( w sz-n rzecz jasna Wink )

amiga Dołączył: 18 Sie 2006 Skąd: szczecin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 11:19 am
Odpowiedz z cytatem

widzialm oststnio ze sie salony zwinely i powstaly nowe. mam zamiar zrobic tatuaz i pytanie gdzie jest najlepiej.

Gość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

anabi-tattoo śmiało można polecić!!koles jest zajebisty w tym co robi!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post psychoactiv
Wysłany: Nie Paź 05, 2008 2:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Bartka z BART TATTOO, precyzja, jakoś, bezpieczenstwo i przystepne ceny.
www.barttattoo.com

jestem bardzo zadowolona ;]

psychoactiv
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 9:11 pm
Odpowiedz z cytatem

To które studio polecacie w Szczecinie??

Gość
Post Agnieszka80szn
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 5:10 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]To które studio polecacie w Szczecinie??[/quote]

[b]przeciez ludzie Ci pisza jakie! ja polecam www.anabi-tattoo.com
kazdy poleci inne studio bo wiadomo ze kazdy poleci znajome. masz oczy to popatrz na ich tatuaze jakie robia w galerjach ich stron internetowych potem idz porozmawiaj do wybranych i podejmiesz decyzje. [/b]

Agnieszka80szn
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 15, 2009 2:25 am
Odpowiedz z cytatem

Szczeze polecam lucyfire na rajskiego oraz anabi zaraz obok Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 1:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Każdemu kto chce mieć dobrze zrobioną dziarę odradzam Aliena na Staromłyńskiej 8. Pan Piotr (taki z niego Pan jak z koziej dupy trąbka,zaraz wyjaśnię czemu) zle wycieniował tatuaż, praktycznie go nie wycieniował, jak po zagojeniu poszedłem z zoną żeby poprawił, zachował się jak nastolatka której wytkneliśmy że zle dobrała buty do sukienki!! Obraził się powiedział że się nie znamy (mamy już po kilka solidnych tatuaży robionych w Warszawie na Dereniowej) wsciekły stwierdził że mnie nie przyjmie (byłem umówiony 2mc wcześniej ) a żonie nie poprawi bo to tak ma być. Ludzie nie wiecie w jakim byliśmy szoku facet 45 lat a miotał się jak nastolatka. Poszliśmy gdzie indziej i oczywiście okazało się że jest do poprawy i to solidnej. Morał z tego jeden OMIJAJCIE ALIEN STUDIO koleś jest przepracowanyi nie panuje nad sobą do tego dziabie niezłe buraki.

Gość
Post Salma
Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 12:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Co do studia Alien, to dodam jescze, że kiedy 3 wrzesnia umówiona byłam na tatuaż, Pan Alien był pijany. nic dodać, nic ująć. Tatuażu oczywiście nie zrobiłąm.

Salma
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 6:14 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam Anabi tattoo zrobiłam tam 2 tatuaże są fantastyczne i jestem umówiona na trzeci (będzie to poprawka starego tatuażu po innym tatuażyście)

Gość
Post martitka
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam tattooinkside na krzywoustego Smile anabi rowniez przy czym w tym 2 wolne terminy sa dopiero na 2011 rok

martitka
Post kkow
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 2:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Barttatto polecam na ul. Ksiecia Poniatowskiego. Jestem pod wrażeniem jego pracy, wzorek ,który mi zrobił to mistrzostwo swiata, a do tego nie musiałem czekać miesiącami na wolny termin, wreście w mieście jest facet o światowym poziomie i przystępnych cennach, za tatuaż.

kkow
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)