MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 7:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[img]-- SPAM --i41.tinypic.com/11ln95j.jpg[/img]

Gość
Post loluswsa
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 10:41 pm
Odpowiedz z cytatem

jestescie cipy i tyle jak ku.wa nie wiesz co to znaczy to nie pisz ,ze to tylko wiezienna dziara durniuuuuuuuuu,jestes nikim i h.ja wiesz..... debillll mama powinna zrobic .......wiesz co?? Smile pajacu

loluswsa
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 4:01 am
Odpowiedz z cytatem

a co ma wspólnego dziara z więzieniem pytam hmm/ ja bym sobie poradzil zjezdzajac z takim napisem bo to rozumiem a jestem chudziutki i zaden capO TUTTI DI CAPI MNIE NIE PRZEKONA DO SWOJEJ RACJI MOZE BYC NAWET SZPECEM JA TAM MAM SWOJ ROZUM I NATURALNIE HONORA JLB DRANIE

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 4:19 am
Odpowiedz z cytatem

KTO CO JAKIE MOTYWY I REZERWACJE DLA GITOW/// NIE WYDAJE MI SIE DO KONCA, NATURALNIE ROZUMIEM, MAJOR NA PAGONACH BYC WINIEN ZASLUZONYM, ALE PANOWIE MOWA JEST O ZNACZENIU DANYCH SLOW... OSOBISCIE BYM SOBIE NIE WRZUCAL LACINY NIE BEDAC TAM ALE GLUPCEM KAZDY KTOREMU SIE WYDWJE IZ TAM BYL I MOZE, BYLE FRAJER SE WRZUCI BEDAC BITA - TAK SAmo - WYMODEROWANO - bedac na sankcji a tro nie wyrok. MIEC TO W SOBIE trza.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:08 am
Odpowiedz z cytatem

ziomek vide cul fiide to nic nie ma czy gryps czy frajer Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 12:12 am
Odpowiedz z cytatem

wyjeba na dziabka pierdol innych PACZ KOMU UFASZ Razz i git jebac leszczy -

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 8:53 pm
Odpowiedz z cytatem

to znaczy pacz komu ufasz

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 28, 2011 2:06 am
Odpowiedz z cytatem

jak już to PATRZ a nie pacz łochy...żenujące, Pierdzielicie w tym temacie jak potłuczeni i poprawnie pisać nie potraficie....analfabeci.

Gość
Post pzdr
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 12:36 am
Odpowiedz z cytatem

ostatni gdzieś widziałem cytat co prawda nie łaciński ale idealnie pasujący do sytuacji. "Gdy myślisz że poznałeś już dno w studni ludzkiej głupoty to nagle spotykasz człowieka który uświadamia ci że ta studnia dna nie ma"
nie ma to jak chwalić się że się dało zamknąć do klatki. to jest jak z murzynami którzy zostali niewolnikami ponieważ nie potrafili spierdolić przed siatką. większość ludzi trafiło tam przez skrajną głupotę i własny prymitywizm. jeden drugiego sprzedał by za paczkę fajek. to nie ludzie honoru tylko małpy w klatkach złodzieje przestępcy seksualni i mordercy.
tylko niewielka część z nich faktycznie coś sobą reprezentuje i trafiła tam bo im się noga powinęła lub przegrali w walce o godne życie z naszym złodziejskim państwem. a i ta część powinna traktowąć pobyt za kratami jako porażkę. każdy idiota może nawywijać i do paki na lata trafić. sztuką jest wywijać i tam nie trafić.



fide sed cui vide (ew . vide, cui fidas )- to tatuaż ludzi którzy są godni zaufania i mają swój honor kręcą swoje sprawy nie zachowując się jak zwierzęta .

pozostałe ciule z paki mogą sobie dziergać vide ciul fide do nich pasuje
obok jeszcze najlepiej hWDP i jepać sont na czole.....

pzdr
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 9:56 pm
Odpowiedz z cytatem

powyzej madre slowa, ktore i tak do idiotow nie dotrą...dla nich kiblowanie to zaszczyt i w ogóle "CHONUR JEZD" Po latach odsiadki trafiaja na wolnosc i co na ogoł z nia robią? Swiat zjada ich na sniadanie wiec wracają do pierdla..tylko tam potrafia zyc i dziabac sobie durne i z blędem VIDE COOL FIDE. No i sie SZCZYCOM,że siedzieli skrobiac na forach madrosci z tyłka wyssane.

Gość
Post CzokoO17 Posty: 1
Wysłany: Czw Gru 01, 2011 1:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Ej a ja jestem laska i chce sobie to wydziabać, ale nie widziałam żeby u jakiekolwiek dziewczyny była taka dziara ;p
A już mam termin umówiony na tą Sobote ...
A nawet jeśli jest to jedna z zasad w kriminale, to mnie to raczej nie powinno to interesować, bo wątpie zebym tam trafiła.. hehehe.

no i chyba to nie będzie kapa wyglądało u dziewczyny ?.
szczególnie taka ładna czcionka na dole brzucha, po lewej stronie ??.

CzokoO17 Dołączył: 01 Gru 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 1:57 am
Odpowiedz z cytatem

idio tka....

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 16, 2012 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro[/quote] vide cull fide fakt jest to dziara więziena inaczej potkultura elita wienzienna tylko dla tych co mają zasady jeżeli tam nie byłes to niemasz prawa tego wrzucic bo niedaj boże trafisz tam i powierz ze sam wrzuciłes sobie to i niebębędziesz wiedział co to znaczy to zajadą cie za to to dla twojego dobra

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 12:28 am
Odpowiedz z cytatem

nastepny debil znawca....

Gość
Post emer
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 3:47 pm
Odpowiedz z cytatem

na kutasie walcie to nikt nie bedzie widzial he he he same barany

emer
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)