MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 14, 2006 11:33 am
Odpowiedz z cytatem

Siema...mam pytanie.Chciałem sobie zrobić tatuaż na ramieniu,ale nie wiem czy mi to nie przeszkodzi w dostaniu się do szkoły policyjnej lub wojskowej szkoły oficerskiej?? Wiem że daniej żeby być w policjii trzeba było mieć ^czyste^ ciało,a do wojska nawet na zasadnicza służbę nie brali z tatuażami..Może mi ktoś napisać jak jest teraz ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 2:08 pm
Odpowiedz z cytatem

chyba Cie pogielo ..
idziesz do WKU i poprostu dostajesz paragraf nic wiecej..
chyba ze masz jakies sfastyki czy cos wtedy patrza inaczej albo zachcialo Ci sie wytatuowac cos na czole czy w widocznych miejscach (bardzo widocznych"

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 3:11 pm
Odpowiedz z cytatem

walnij sobie HWDP na czole to cię na pewno ne wezma Laughing Idea Twisted Evil Mad Shocked

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

no taaaaa wydziab sobie to HWDP, psy cie z tym pokręcą to zaraz przylecisz do salonu zmieniać na TVN Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 12, 2006 2:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Do wojska biora z tatuazami, jeden warunek, tatuaz nie moze wystawac poza mundor.

Gość
Post czingaczkuk Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 10, 2007 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

do wojska juz biora z tatuazami wysta jacymi poza mundur mam na malym palcu lewej reki, swoje 365 odpieprzylem, aczkolwiek do policji moga byc problemy przedewszystkim przy wykryciu u Ciebie tatuazu musialbys przejsc testy psychologiczne co jak i dla czego

czingaczkuk Dołączył: 16 Maj 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post post
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 10:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Do policji może i się dostaniesz, ale będziesz miał problemy podczas testów psychologicznych. Ot, po porostu, oprócz 3x1h u psychologa pewnie spędzisz ze dwie dodatkowe :]

post
Post szymon331 Posty: 5
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 11:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Do policji teraz tez wezma cie z tattoo ale niewystajacym poza mundor i zgadzam sie z poprzednikami jezeli chodzi o te testy pychologiczne .........lepiej najpierw dostan sie do policji a potem sie wydziaraj


szymon331 Dołączył: 10 Lip 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hcpolak Posty: 1
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 3:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Sam mam tatuaże obu ramion<oba tricepsy do łokcia> i łydki, mialem je juz w momencie przyjmowania sie do pracy.Sytuacja wyglada tak ze w ksiązeczce bedziesz mial wbity paragraf a dopoki za wiele nie wystaje go z pod munduru to luz.A co do psychologa to zgadza sie byly by problemy gdybys miał wytatuowany głowe kozla w pentagranie lub takie tam w przeciwnym razie spox.pozdrawiam

hcpolak Dołączył: 11 Lip 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Lis 01, 2008 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

nastepny - WYMODEROWANO - idzie na pale .. Zajeb se na Czole 2 metrowy - WYMODEROWANO - wchodzi w - WYMODEROWANO - policjantom . i Cie przyjma a na celi w - WYMODEROWANO - wyruchaja:) 8)

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lis 22, 2008 9:54 am
Odpowiedz z cytatem

troche sie spoznilem ale policjant zarowno jak i wojskowy moze miec tatuaz ALE w niewidocznym miejscu, czyli np plecy ramie itp


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:19 pm
Odpowiedz z cytatem

jebac cie balasie czerstwy, takich jak ty to sie gnebiło w szkole dlatego idziecie na psa, myslisz ze jak dostaniesz kopyto i pale to sie odegrasz? - WYMODEROWANO - ci do pyska!!! kutasa sobie wydziaraj baranie.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]jebac cie balasie czerstwy, takich jak ty to sie gnebiło w szkole dlatego idziecie na psa, myslisz ze jak dostaniesz kopyto i pale to sie odegrasz? - WYMODEROWANO - ci do pyska!!! kutasa sobie wydziaraj baranie.[/quote]


Hahahaha ale pajacyk z ciebie Smile tak zablysles ze masz pewnie maks 18 lat szczeniaczku Smile wiec nawet jeszcze dobrze szczekac nie umiesz Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 4:47 pm
Odpowiedz z cytatem

do policji przyjmują z dziarami nie wystającymi za mundur a do wojska przyjmują nawet z dziarami na szyi także podejrzewam że na czole też by przeszła Smile także wszystko przed tobą Very Happy

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lis 23, 2008 5:53 pm
Odpowiedz z cytatem

w ameryce to mozna w wojsku miec w widocznym miejscu tatuaze Smile W Polsce nie za bardzo, no sa tacy co maja, ale to juz wyzszym stopniem Wink na czole by Cie do psychiatry wyslali a nie wzieli do wojska Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)